סולל פטיסרי Solal Pâtisserie

סולל פטיסרי Solal Pâtisserie

"סולל פטיסרי" הוא בית קפה ובוטיק לסדנאות אפייה, המביא את הקסם הצרפתי הנימוח לישראל.

את המקום האינטימי והמתוק, השוכן במדרחוב של כפר-סבא, הקימו ומתפעלים בני הזוג רות וראול לוי. ראול חי ונושם בצק עוד מהיותו נער בדרום צרפת, ועם השנים התמחה במאפיות צרפתיות וישראליות וצבר ידע מקצועי רב בתחום. במטבח של "סולל" הוא מרדד ולש ומערבל ומתבל – ובעיקר מוציא תחת ידיו מעדנים טעימים להפליא.

למשל הטרופזיין – עוגה עשויה מבצק בריוש מיוחד בשתי שכבות, כשבתווך מונחות תלוליות קרם פטיסייר. או הברוקסלוואה – מאפה קלאסי מבצק קרואסון וחמאה עם קרם פטיסרי ואפרסק מעל. עוד תמצאו ב"סולל פטיסרי" קרואסוני שקדים ענקיים וממכרים; מגוון קישים משובחים, כגון קיש בזיליקום-עגבניות או קיש חרדל ועגבניות עם שמנת ומוצרלה; קרואסונים מלאי שמחת חיים; אקלרים נהדרים; ושלל מאפים נוטפי קלאסיקה בסגנון דרום-צרפת.

האווירה המשפחתית באה לידי ביטוי גם בשמו של המקום: סולל הוא שם בנם של ראול ורות (שהתאהבה בשם דמות הגיבור בספריו של אלבר כהן). במשך השבוע, עורך ראול במקום סדנאות שבהן תוכלו גם אתם להפוך לקונדיטורים המפיקים מטעמים של ממש, ובשאר השבוע אתם מוזמנים פשוט להגיע, להתענג על המטעמים המופלאים של "סולל פטיסרי" וליהנות מהאווירה הנהדרת השורה בו.
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

מאפיה/קונדיטוריה , בית ספר לבישול, בית קפה, מאפים, צרפתי, אירועים

כפר סבא, ירושלים 52
טלפון ☎
09-7673332
הסדנאות שלנו פעילות לאורך כל שעות היום, ומתקיימות לפי תיאום מראש.

ב"סולל פטיסרי" נקודת מכירה של עוגות ומאפים טריים תוצרת המקום!
ROL מסעדות