אוסליבן O'Sullivans

אוסליבן O'Sullivansהפאב הראשון שמביא את חווית הבילוי האירית היוקרתית לאזור מודיעין.

אוסליבן קרוי על שם אחת המשפחות המפורסמות באירלנד, שאחד מצאצאיה הוא שחקן פול נודע. השושלת האירית מקבלת מקום של כבוד וניבטת מכל פינה במתחם הדו מפלסי המפואר של אוסליבן, מעשה ידיו של המעצב הנודע ירון טל: בתפאורת העץ החמימה, בפינת האח שסביבה מתגודדות כורסאות עץ עתיקות, בספות הנוחות, בפינת הפול, במתחם ה VIP ובחללים המשמשים כפינות ישיבה מגוונות. התפריט של הפאב האירי מאגד בתוכו מנות לכל מידת רעב – מנשנושים ועד בשרים עסיסיים.

כבר בגלגול הקודם, כאשר המקום נקרא "המרפי'ס", הוא הפך למוקד משיכה של בליינים מאזור המרכז. למרות הטחינות של תל אביביים רבים שביקשו להעתיק אותו לעירם – החליטו מספר חברים שהיו אורחים קבועים בפאב לקנות אותו בעצמם ולא לוותר על מיקומו המנצח. כך שינה המקום את שמו ל"אוסליבן" וכחלק משיפור חווית הבילוי, הוחלפה בו בירת הדגל לגינס.

באוסליבן פותחים את השבוע עם הרבה אנרגיות חיוביות, במסגרת שלל הופעות חיות. משדרי ספורט, ליינים ססגוניים ואירועים בחדר פרטי שיכול לארח 60 חוגגים – כולם מחכים לכם בפתח של הפאב האירי הכי שמח.

כחלק מהרצון לייצר חווית בילוי איכותית ובוגרת, הכניסה לאוסליבן מתאפשרת מגיל 22.

באוסליבן מתמחים גם באירועים פרטיים כמו בת/בר מצווה, ימי הולדת, מסיבות ברית, חתונות וכדומה עד 240 מוזמנים. ניתן לערוך אירועים בשעות הבוקר והצהריים.

הצטרפו גם אתם ללקוחותינו המרוצים ושריינו מקום לאירוע הבא שלכם.
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

פאב אירי , Take Away, ביסטרו, בר, בר-מסעדה, בשרים, פאב

מודיעין, שדרות המלאכות 121 (ישפרו סנטר)
טלפון ☎
08-9702119

פקס: 08-9702124
שעות הפעילות
א - ש   19:00 - עד הלקוח האחרון
אמצעי תשלום
כרטיס אשראי, מזומן, צ'ק
ROL מסעדות