ננוצ'קה

ננוצ'קה

מסעדה גרוזינית טבעונית

ננה שרייר הביאה את הבשורה הגרוזינית לתל-אביב, בשורה אותה מאמצים באהבה פוקדי "ננוצ'קה". סוד הקסם של "ננוצ'קה" הוא אווירת מסתורין עם קסם גרוזיני וחלל נרחב המחולק לחדרים, שמעניקים מקסימום אינטימיות. רצפות עתיקות, תקרות גבוהות, קירות טבולים בזהב, תאורה ייחודית וריהוט בשיק אקלקטי תורמים לאווירה המיוחדת. כל שולחן אינו דומה למשנהו, כלי אוכל עתיקים וטקסטים של שירה בשלל שפות. כאן תרגישו כמו בני אצולה רוסית בימי הטרום מהפכה.

הכנסת האורחים היא מהמידות הבולטות בגרוזיה - הרבה תשומת לב מושקעת בארוחה, כאשר היין הוא חלק בלתי נפרד מהסעודה. המיקום הגיאוגרפי של גרוזיה, בין אסיה לאירופה, הניב תרבות קולינארית מגוונת ומיוחדת - שילובים שונים של תבלינים מיוחדים, שום ועשבי תיבול.

"ננוצ'קה" היא מסעדה עם קסם אחר, טבול בשמחת החיים, האוכל, היין והשירה.

מעט המשורר:
"בערב המליך אלוה רוסטין נשיא השבט / מיוחס, נדיב, צנוע, רב-צבא שפחה ועבד / איש רחום ובעל צדק, שאנן, חכם מחשבת / איש-קרב מאין כמוהו, טל לאוזן הקשבת".
(שוטה רוסטוולי, מתוך "עוטה עור הנמר", בתרגום דב בוריס גפונוב).

שוטה רוסטוולי הוא משורר גרוזיני שחי במאה ה-12, ימי תור הזהב של גרוזיה. רוסטוולי, נסיך גרוזיני, שימש כשר האוצר של המלכה תמרה. לבד מהחשבונות הוא גם חלק עמה לילות אהבה. כשהאהבה תמה הוא הגיע לירושלים, שם כתב את הפואמה "עוטה עור הנמר" .
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

ביסטרו , בר, בר-יין, גרוזיני, צמחוני/טבעוני

תל אביב, לילינבלום 30
טלפון ☎
03-5162254
שעות הפעילות
א - ש   12:00 - עד הלקוח האחרון
אמצעי תשלום
כרטיס אשראי, מזומן
ארוחות עסקיות
א - ה   12:00 - 17:00
ROL מסעדות