מחירון עיסויים ליחיד:

אבנים חמות
עיסוי האבנים חמות היא מנהג עתיק שהגיע אלינו מתרבות השבטים האינדיאנים באמריקה. המסורת מספרת שנשות הציידים חיכו לדברים השבים מן הצייד עם מים חמים ואבנים כדי להרפות את גופם העייף על ידי עיסוי אבנים חמות. האבנים אוגרות בתוכם חום ומאפשרות עיסוי עמוק ארוך ומפנק במיוחד.
229

עיסוי משולב
עיסוי משולב נכנס לקטגוריה רחבה של טכניקות עיסוי ידועות בשילוב של שיטות שונות. בעיסוי מסוג זה נכללים מוסיקה ריחות אשר נועדו להרפות את המטופל ולהעניק לו תחושבה של רוגע ושלווה.
189

עיסוי תאילנדי
עיסוי תאילנדי הוא אחד מהידועים והמומלצים ביותר בעולם בעיני רבים, הוא השילוב המושלם בין עיסויי ליוגה. כאן שני גורמים משתתפים המטפל והמטופל אך אחד מהם מיישם את העקרונות של היוגה. המטופל למעשה לא עושה דבק אל נהנה מאותם יתרונות שמציע שיעור יוגה , יתרונות אותם מחדיר המטפל לגופו בעזרת לחציות מיוחדות ומגע מופלא.
289

עיסוי שוודי
הינה שיטת עיסוי להרגעה ולהנאת המטופל. העוסקים בעיסוי השבדי שמים דגש על האווירה שבה נעשה העיסוי . העיסוי השוודי פותח בתחילת המאה ה-19 כשיטת לרפוי באמצעות שיפור זרימת הדם והלימפה בגוף. העיסוי זה, קיים שישה יסודות ליטוף עיסוי עמוק חיכוך הקשות לחיצה ורטט.
189

עיסוי רקמות עמוק
עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי שמגיע לשכבה העמוקה של השריר. אני רוצים להביא לשחרור מתחיןם ולגרום לניקוז פסולת שנאגרה במשך הזמן ברקמות. לעיסוי מסוג זה, דרושה סדרת טיפולים לפי מורכבות המצב.
229

רפלקסולוגיה
רפלקסולוגיה מתמקדת הכפות הרגליים ורואה את הגוף כמראה בכף הרגל כלומר לעל נקודה בגוף האדם יש לו נקודה מקבילה בכף הרגל. כף הרגל משמרת כמפה של הגוף כולו, דרך עיסוי כפות הרגלים תוך כדי התמקדות באזורים מסוימים ניתן לעזור לגוף לרפא את האזור המקביל לו בגוף.
189

טיפול יופי
199

טיפול עמוק לפנים (ע"י קוסמטיקאית מומחית)
299

60 דקות
219

75 דקות
259

70 דקות - אבנים חמות
300

עיסוי ב- 4 ידיים (45 דקות)
320

עיסוי ב- 4 ידיים (60 דקות)
390

פינוק ליחיד
30 דק' בסוויטה + 45 דק' עיסוי שוודי + 15 דק' פילינג גוף
400

ארוחת בוקר בתוספת תשלום
בהזמנה של אחת מהאפשרויות הנ"ל ניתן להוסיף 40 ש"ח ולצרף לפינוק גם ארוחת בוקר (בין השעות 09:30 ל-14:00)

מדיניות ביטולים:
עד 48 שעות מראש חיוב של 50% מסכום העסקה.
ביטול באותו היום - חיוב מלא.ROL מסעדות