אלעותמאני

אלעותמאני

המסעדה פתוחה כל השבוע בין השעות 11:00-24:00

אלעותמאני עפולה היא חלק מרשת מסעדות ים-תיכונית שופעת כל טוב.
הרשת החלה את דרכה בשנת 1970, כשסבתא וסבא עות'מאן פתחו את המסעדה הראשונה בטמרה והציעו בה אוכל מעולה ופשוט שנעשה מתוך אהבה ושהוכן והוגש לאורחים ממש כפי שנהגו לעשות בביתם. בני משפחת עות'מאן היו הראשונים שהביאו לשולחן הסועדים את העוף על גחלים, אחרי שעבר תיבול מיוחד והוגש על קרש עץ מיוחד, לצד הטחינה עם הטעם הבלתי נשכח שעל הכנתה אמונים במקום.
המסעדה ומורשתה הלכו והתפתחו מדור לדור, תוך הקפדה על שימור המסורת של העופות על הגחלים. בנוסף התמחה המקום במנות רבות אחרות של בשר, עוף, דגים ופירות ים, ולצידן במבחר עשיר של סלטים איכותיים ומענגי חך המוכנים במקום.
***
הדי הצלחתה של מסעדת אלעותמאני בטמרה הגיע לכל קצוות הארץ ומשכו אליה מבקרים ואוהדים רבים. עקב כך הפכה המסעדה לרשת אשר מפעילה כיום סניפים נוספים, כמו למשל סניף אלעותמאני בעפולה שנפתח בשנת 2010.
***
מסעדות אלעותמאני ערוכות ומיומנות כיום באספקת שירותי קייטרינג לכל אירוע ובכל מקום, לפי בקשת הלקוחות. גם לקייטרינג אלעותמאני אותם הטעמים האותנטיים והאהובים, העשירים והמוכרים שיש במטבח המזרחי בכלל ובאוכל של משפחת עות'מאן בפרט.
הניסיון הרב שנצבר בתחום המזון, ובייחוד ההצלחה בתחום הסלטים האותנטיים, הניעו את הבעלים של מסעדת אלעותמאני להקים מפעל סלטים ייחודי בשם סלטי אלעותמאני, המשווק את הסלטים הייחודיים שלו לכל חלקי הארץ.
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

ים תיכוני , בשרים, דגים, פירות ים, סלטים

עפולה, כורש 19
טלפון ☎
077-2307719
077-7296340
שעות הפעילות
א - ש   11:00 - 24:00
אמצעי תשלום
כרטיס אשראי, מזומן
מחיר ממוצע לסועד
60 ש"ח
ארוחות עסקיות
א - ש   12:00 - 17:00
ROL מסעדות