קופיטריה

קופיטריה

ב"קופיטריה" לוקחים את הקפה ברצינות – תערובות הקפה המוגשות אצלנו מיוצרות במיוחד עבורנו לפי הרכבה אישית. הקפה שלנו מוכן תוך הקפדה על כל כללי הכנתו: מנת אספרסו מושלמת, חלב מוקצף בטמפרטורה הנכונה וללא בועות, ולסיום גם ציור (latte art) על כל כוס קפה. התוצאה – שלמות נהדרת, טעימה ומשמחת!
קופיטריה עובדת לפי הקונספט של Coffee Station – בית קפה בסגנון קפה לקחת (to go) שתחנותיו מצפות ללקוחות במרכזים הומי אדם כגון תחנות אוטובוס ורכבת, קניונים (בעגלות) ובשדה התעופה, וכן במקומות אחרים אותם פוקדים הולכי רגל רבים. על העיצוב הגרפי המרשים והיפה של "קופיטריה", ואף על העיצוב הגרפי של פנים החנות, חתום אבי שטרית המוכשר מ-Avision.
בסניף של "קופיטריה" מעט מקומות ישיבה, ועיקר הקונספט מתבסס על קפה לקחת או קפה על הבר (בעמידה, כמו באיטליה). כל משקאות האייס והשייקים שלנו נעשים בבלנדר לפי הזמנת הלקוח, על-מנת לזכות בטריות מרבית (שלא כמו במשקאות המיוצרים במכונות אותן ממלאים פעם בכמה ימים).

גם יתר המשקאות של "קופיטריה" מושקעים ושווים – התה שלנו הוא תה אורגני המיוצר על-ידי חברת "אדנים" ולו טעמים רבים (שמונה במספר).

את השוקו אנו מייבאים מסקוטלנד, והוא איכותי ביותר ומכיל מעל 40 אחוז מוצקי קקאו (השוקו המושלם ללאטה ארט!). החלב המשמש להכנת רוב המוצרים שלנו הוא תוצר של מחלבה פרטית, אשר מכינה במיוחד עבורנו חלב שלא ניתן למצוא ברוב המקומות. לחלב תכונות הקצפה מעולות ואיכותו הגבוהה מעשירה את כל המשקאות.

אל המשקאות האיכותיים של "קופיטריה" רצוי ואף מומלץ לצרף את אחד מהמאפים הטריים והטעימים הנמכרים במקום. כל מוצרי הקונדיטוריה שלנו נעשים בקונדיטורית "פיס אוף קייק" שביפו, בה מייצרים הכל מהחומרים האיכותיים ביותר, בהקפדה ובכישרון רב.

קופיטריה – בדיוק כמו שקפה צריך להיות!
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

בית קפה

תל אביב, אבן גבירול 152
טלפון ☎
03-6029046
שעות הפעילות
א - ה   07:00 - 19:00
ו   07:30 - 14:00
ROL מסעדות