יום שלישי - 11.12.2018
בילוי בשניים את המסעדה האיטלקית "פומודורו" תמצאו באזור התעשייה שבפולג. מדובר במסעדה מצוינת, עם אוכל טעים ומענג, שירות מקצועי, ואווירה נכונה שמתאימה לבילוי בשניים לכתבה המלאה באינדקס המסעדה הרומנטית >
השף בא עד אליכם ליל ירח מלא, חוף הים. שתי כוסות יין, אהבה באוויר. התפאורה מושלמת, אבל משהו חסר... הבטן מקרקרת ואין מסעדות או אוכל בסביבה. בפעם הבאה שתרצו ארוחת גורמה לשניכם, שף פרטי יגיע עד אליכם. בין אם לחדר השינה, לפארק או לחוף הים, הוא יבוא עם מיטב מנותיו. ואם תרצו הפקה מלאה, תוכלו להזמין צוות שלם של מסעדה, שיעשה לכם את האווירה.
על אהבה וטעמים אחרים לפעמים הכי כיף להיות קרובים לצלחת ביחד. אוהבים לאכול מאותו מסטינג - ולא במילואים? נוהגים לשאוב אטרייה משני הצדדים, או להאכיל אחד את השני במיני מטעמים? מאמינים בכל לבכם ששניים זה תמיד ביחד? המסעדות הרומנטיות המובילות מגישות לכם את האוכל והמנות הכי טובות, שנעים ומשתלם לאכול בשניים.
אוהבים לבשל מתי בפעם האחרונה הפתעת אותו בארוחה רומנטית, עם מפה, אוכל נרות ויין? מתי בפעם האחרונה הכנת לה מנה מעוררת תאווה? כל המתכונים, שישדרגו לכם את חיי האהבה.
ולקחת לך אשה התכוונת לכרוע ברך בשקיעה? חשבת להסתיר את הטבעת בתוך עוגה, או שמא שלט חוצות זה יותר הסגנון שלך? צוות ROL מציג בפניך את המחוות הכי רומנטיות, מקוריות ומרגשות, ומזמין אותך לחלוק עימנו את הרגע המאושר בחייך. ההצעות הנבחרות יזוכו בארוחה זוגית.
הצג אפשרויות חיפוש מתקדם >