מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 20.07.2018
לפי שם מסעדה:
ביקורות שנכתבו על: White Hall
משכית 35, הרצליה פיתוח
09-9580402
בשרים, בשרים
יום ראשון - 14.06.2015 רבקה על White Hall כשאני הולכת למסעדה אני מצפה שהאוכל יהיה יותר מושקע וטעים ממה שאני אוכלת בבית וב-White Hall זה לא המצב. האוכל בכלל לא טעים - הסטייקים בינוניים והקרפצ'יו ברמה נמוכה מאוד. גם האווירה לא משהו. בקיצור, היה ממש מאכזב.
אוכל: טעון שיפור עיצוב: סתמי שירות: משתדל אך איטי אווירה: סתמית
לאתר של White Hall > הוסף המלצה על White Hall >
יום רביעי - 10.07.2013 דנה על White Hall אני ובעלי כבר שנים אוכלים, נכון לומר אכלנו במסעדה הזו, ביום שישי האחרון(5/7/13)זו הייתה הפעם האחרונה. השירות היה פשוט מגעיל. לקחנו את הילדים כדי לחוות ערב נעים במסעדה..הזמנו מנה ראשונה..ולילדים את העיקרית>השניצל של הילד היה חצי חי..קראנו למלצרית והמנה חזרה קצת שרופה(שניצל וול דאן הוא דיי קשה לילד ובכלל)טוב..תוך כדי המנה הראשונה הגיחה מלצרית אחרת(הייתי עסוקה לרגע עם הילדים) ופשוט פינתה את המנה הראשונה שלא סיימנו..בעלי לא הספיק לומר כלום מההלם...שאלנו אותה...הלו מה קורה..והיא אמרה אה לא סיימתם ורצתה להחזיר את הצלחות מערימה של צלחות נוספות מלוכלכות.ואמרה העיקריות כבר מוכנות חבל שיתקררו...בקיצור הגיע סטייק שהזמננו אני וול דאן שהיה ממש "צמיגי" ובעלי מדיןם וול>קיבל חצי סטייק נע>בעלי הוא קרניבור אמיתי אבל בשר חי הוא כבר לא אוכל(היה מצחיק אם לא היה עצוב)...בקיצור לא רצינו להרוס לעצמנו את חווית המשפחה,והבטחנו לילדה קינוח...בעלי מנסה לקרוא למלצר או לקבל התייחסות דקות ארוכות...פנה לככל הנראה מנהל משמרת(בחור ממוצא ערבי-לא קטע של גזענות פשוט לא יודעים את שמו)ואותו בחור דיבר בצורה פשוט גועלית עם נימה של איום...הביא שלא לומר זרק לנו את הקינוח על השולחן...בקיצור חוויה פשוט מגעילה .סך הכל רצינו לבלות ערב משפחתי עם הילדים והרסו לנו את החוויה> מקום מגעיל לעולם לא נחזור לשם.
אוכל: טעון שיפור עיצוב: סתמי שירות: מציק ומעיק אווירה: מעיקה
לאתר של White Hall > הוסף המלצה על White Hall >
יום רביעי - 27.07.2011 ארז על White Hall נכנסתי למסעדה לאחר המלצה חמה באחד הערבים , והתאכזבתי קשות.
הסטייק שהוזמן היה אנטריקוט אנגוס - נתח מובחר במידת עשיה M . בפועל התקבל סטייק W , לאחר שהערתי למלצר הוא הודיע לי שלא יכול להיות וכנראה חתחתי את הזר לא טוב ( ??) חתכתי את הסטייק במרכזו ושוב רמת עשייה W , המלצר בחן את הסטייק לאור המנורה ( הוא הרים את הצלחת מ שולחן ובדק מול המנורה ) ואמר שזה "גבולי" ( ??? ) . . כמובן שהמנה הוחזרה , ציפיתי לקבל שוב את אותה המנה, אך מה שהתקבל מהמטבח היה בעליל מנתח אנטריקוט אחר מהסןג המיובא ולא המיושן ( אנגוס) . הבסתי את תשומת ליבו של המלצר , הוא הכחיש ( כמובן) הפעם הבשר היה MR , ושוב היה צריך להחזיר למטבח . בקיצור יצאתי עם הרגשה של מגיעלה , גם לא היתה שוב חווית אוכל וגם תחושה שרימו אותי.

בקיצור כנראה השף היה חולה ומי שהכין את הסטייק היה המלצר בעצמו , נחמד להגיע חמסעדה שוב כדי להינות מהנוף האנושי ובזה לסיים, אני בשר לא אוכל שם יותר .
אוכל: טעון שיפור עיצוב: יפה שירות: מחויך ואדיב אווירה: נעימה
לאתר של White Hall > הוסף המלצה על White Hall >
יום חמישי - 10.09.2009 אירינה על White Hall אתמול (9.9.09) נכנסנו, אני ובעלי,למסעדה בהרצליה כדי לחגוג את יום הנישואין שלנו. הזמנו צלע לבן וסינטה ברוטב פלפל עם תוספת האש-בראון עם בצל מטוגן, בקבוק יין אדום: מרלו של גמלא וקנקן סודה. השירות היה בסדר גמור אבל האוכל.......
הצלע היה חסר תעם כאילו סתם זרקו את הבשר על הגריל עם קצת מלח (המנה עלתה בסביבות 100 ש"ח) והסינטה פשוט לא הייתה אכילה. דבר ראשון, בקושי חתכתי את הבשר עם הסכין שמיועדת לבשר. דבר שני, הבשר עצמו היה כמו גומי וכאשר אמרתי זאת למלצרית היא אמרה לי שזהו הצד של השומן שאי אפשר לאכול אותו . אז לקחתי חתיכה מהצד השני והיה אותו דבר (המנה עלתה 98 ש"ח).
היינו כל כך מאוכזבים! ואז הזכרתי למלצר שלא הביאו לנו את התוספות - האש-בראון וכאשר הוא הביא, חשכו עינינו: אלה היו תפוחי אדמה חצי שרופים עם בצל חצי מטוגן בצלוחיות של חמוצים.
אמרנו שזה נורא וביקשנו חשבון כדי לעזוב את המקום כמה שיותר מהר. המלצר, הציע לפנק אותנו בקינוח אבל אחרי "ארוחה" חגיגית כזאת, רצינו רק להימלט משם. שילמנו חשבון מלא (234 ש"ח), עבור צלע לבן, בקבוק יין, שכמובן שתינו רק שני כוסות ממנו וקנקן סודה שממנו שתינו גם שני כוסות קטנים.על הבשר שלי לא חייבו אותנו - לפחות את זה.
אוכל: טעון שיפור עיצוב: סתמי שירות: מחויך ואדיב אווירה: סתמית
לאתר של White Hall > הוסף המלצה על White Hall >
יום שני - 24.08.2009 חנה אור על White Hall אכלנו שם בשבת ,היינו השולחן היחיד ולא פלא : כפי הנראה על מנת לחסוך בחשמל ,בפרט לשולחן אחד - היה שם חם בטירוף ,ביקשנו שיארזו לנו את האוכל ונמלטנו משם כל עוד נפשנו בנו למזגן ברכב.
שני אנשי הצוות שהיו שם אף לא שאלו מה קרה שאנו רוצים לארוז את האוכל. בדרכנו החוצה הערנו על כך :התשובה הייתה שהיינו צריכים לבקש להוריד את הטמפרטורה, מניין לנו לדעת שזו לא יכולת המזגן ? הגרוע מכל שפניתי למנהל רם או רן שאמר ששמע על העניין ,ימשיך לברר ויחזור אלי .
מיותר לציין שהוא לא חזר אלי - אולי הוא עדיין מברר ..........
אוכל: טוב עיצוב: סתמי שירות: משתדל אך איטי אווירה: סתמית
לאתר של White Hall > הוסף המלצה על White Hall >
7191 מסעדות במאגר
”  “ על