מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שלישי - 19.06.2018
לפי שם מסעדה:
ביקורות שנכתבו על: טירמיסו
הבנאים 2, אשדוד
08-8523808
בית קפה-מסעדה, אוכל בריאות, איטלקי, ארוחות בוקר, דגים, חלבי, בית קפה-מסעדה
יום חמישי - 31.05.2012 חיים על טירמיסו האווירה לא נעימה כלל וכלל כשאת הארוחה פותחים עם ביצה מקושקשת עם שערה שהוחזרה מיידית עוד לפני תחילת הארוחה , ובכך שרוב זמן השהייה היינו לבד – זוג בודד – במסעדה ולמרות זאת לא ראינו את המלצרית והיינו צריכים לצעוק בכדי לקבל את תשומת ליבה , ובכך שאת הקינוח שהובטח לנו לא ניתן היה לקבל היות ומכונת הוופל הייתה מקולקלת ואפשר היה לבחור אך ורק סופלה שוקולד – ורק לאחר שהתעקשנו ורק לאחר שהמלצרית הלכה שוב ושוב לאחראי ולאחר שאמרה לנו ש "ייקח הרבה מאוד זמן לתקן את המכונה" קיבלנו את תפריט הקינוחים ובחרנו משהו אחר. אבל מה שהגדיש את הסאה הוא שהמלצרית התחילה לשטוף את המסעדה ואפילו סחטה את הסמרטוט בכיור שמול שולחנות הישיבה – בשלב הזה נשברנו. סך הכול השרות בארץ ברוב המקומות מעולה , איכות המזון ברוב המקומות מעולה , אנחנו לומדים לעשות יינות וגבינות ובשר וכו' – אין מקום לעסקים שמנסים להוציא את המקסימום עם השקעה של מינימום – זה לא עובד. זה לא שהמחירים בטירמיסו זולים יותר ממסעדות אחרות זה לא שהאוכל בטירמיסו טעים יותר ממסעדות אחרות. בסך הכול רצינו לבלות את בוקר יום שישי בכיף , מול מלצרית חייכנית ושרות אדיב המטרה של ביקורת זו היא לא להשמיץ, מאסנו במדיניות ה " מריחה " ו "יהיה בסדר"
אוכל: סביר עיצוב: חביב שירות: מציק ומעיק אווירה: סתמית
לאתר של טירמיסו > הוסף המלצה על טירמיסו >
יום שני - 12.07.2010 ראובן על טירמיסו היינו אתמול בטירמיסו נורא היתרשמנו מהמקום והשירות המיסעדה עלתה רמה אני ממליץ לבקר
אוכל: נפלא עיצוב: חביב שירות: מקצועי ויעיל אווירה: נעימה
לאתר של טירמיסו > הוסף המלצה על טירמיסו >
יום ראשון - 11.07.2010 נורית על טירמיסו היינו ביומולדת לחברה קבוצה של 25 בנות ומאוד אהבנו האוכל מדהים במיוחד פינוק טירמיסו השירות מעולה וגם פינקו אותנו בוופל בלגי בקיצור שווה להגיע
אוכל: נפלא עיצוב: יפה שירות: מחויך ואדיב אווירה: נעימה
לאתר של טירמיסו > הוסף המלצה על טירמיסו >
יום ראשון - 27.06.2010 שני על טירמיסו התאכזבתי מאוד בביקורי האחרון. המקום החדש קטן,צפוף רועש וחם. קבוצת נשים חגגה יום הולדת. היה בלתי אפשרי לנהל שיחה. האוכל פחות מוצלח מבעבר, שף אחר?. מה שלא יהיה זו לא אותה הגברת וחבל!
אוכל: סביר עיצוב: חביב שירות: מחויך ואדיב אווירה: מעיקה
לאתר של טירמיסו > הוסף המלצה על טירמיסו >
יום חמישי - 22.04.2010 אורטל על טירמיסו האוכל מגיע אחרי שעה וחצי, שרות לא מחוייך בכלל עד כדי עייפות, אין מנהל/ת לדבר איתה על תקלות במקום...טעון הרבה הרבה הרבה שיפור (השאלה האם תפרסמו את זה גם באתר). בספק...
אוכל: טעון שיפור עיצוב: סתמי שירות: משתדל אך איטי אווירה: מעיקה
לאתר של טירמיסו > הוסף המלצה על טירמיסו >
לדף הבא  1  2  3  4  5  6  
7169 מסעדות במאגר
”  “ על