מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום ראשון - 24.06.2018
לפי שם מסעדה:
ביקורות שנכתבו על: סושיה
טרומפלדור 1, ירושלים
02-6259055
סושי, סושי
יום ראשון - 12.06.2016 קטיה על סושיה רציתי להעיר על זה שזה ממש לא הגיוני שאתם לוקחים 90 שקל מינימום הזמנה , אני לקוחה קבוע שתמיד באה אך ורק אליכם לסניף בירושלים , ויש פעמים שאני לא יכולה להגיע , כמו עכשיו נגיד , וזה ממש לא בסדר שאני צריכה להזמין לאדם אחד ב90 שקל כי אין לי אפשרות להגיע לסניף ! וחבל שכך
אוכל: נפלא עיצוב: יפה שירות: מחויך ואדיב אווירה: נעימה
לאתר של סושיה > הוסף המלצה על סושיה >
יום רביעי - 18.03.2015 ד על סושיה התקשרתי להזמין משלוח- דבר ראשון התחילו לגבות כסף על משלוח. על מה ולמה?! גם ככה נותנים טיפ לשליח. טמאות לשמה. דבר שני- החלטתי להזמין בכל זאת, אמרו לי שייקח שעה פלוס! ההסבר היה שזה בגלל שעובדים עם חברה חיצונית ולא יכולים להתחייב שיעמדו בזמנים. סופר לא מקצועי ומתנער מאחריות. אם אתם מקום שמכבד את עצמו תעסיקו שליחים ותדאגו שיגיעו בזמן. אין שום סיבה לחכות מעל שעה לסושי. בשיחה הראשונה מי שענה היה מאוד לא אדיב, כשאמרתי לו שפעם לא גבו על משלוח הוא פשוט התעלם ושאל מה השם ומה אני רוצה. גועל נפש. לא אזמין מפה יותר וגם לא אלך. חוצמזה שאכלתי אצלכם כבר אלף פעם וזה רק כי אין מקום סביר יותר לסושי בירושלים. הפסדתם.
אוכל: סביר עיצוב: חביב שירות: מציק ומעיק אווירה: מעיקה
לאתר של סושיה > הוסף המלצה על סושיה >
יום חמישי - 1.01.2015 אריאלה על סושיה אני לקוחה די קבועה בסניף טרומפלדור ולא מעט פעמים זכיתי ליחס לא נעים מצד הצוות אך היום היה השיא כאשר עובדת פנתה אליי מול מסעדה שלמה לאחר שתהיתי מדוע אני משלמת עבור 16 חתיכות ומתוכם 4 חתיכות היו הקצוות של הרול אשר נחתכו בצורה מרושלת לאחר הסבר מצידה על כך שעושים לי "טובה" בכך שנותנים לי 8 חתיכות במקום 6 מעולם ב-7 שנות עבודתה לא שמעה תלונה על כך.
ההערה והיחס לא היו במקום!! אני לא החלטתי מה יהיה בתפריט ואת איכות הסושי ולא מגיע לי יחס מחפיר כזה מצד עובדת!!
אוכל: טוב עיצוב: סתמי שירות: מציק ומעיק אווירה: מעיקה
לאתר של סושיה > הוסף המלצה על סושיה >
יום שלישי - 2.09.2014 ליזה על סושיה מקום מקסים, החברה מעולים, אומנותיים ויצירתיים.
כל רול הוא יצירת אומנות שמושקע בו גם נפש:)
זה הסושי הכי טעים שאכלתי אי פעם, לא רק בארץ.
וקערת האורז זה אומנות בפני עצמה))
כל פעם שאני מגיע המרמת גן, כשלא בשבת צהרים, משתדלת לקפוץ לסושיה.
מומלץ ביותר.
אוכל: נפלא עיצוב: מדהים שירות: מקצועי ויעיל אווירה: קסומה
לאתר של סושיה > הוסף המלצה על סושיה >
7170 מסעדות במאגר
”  “ על