מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 16.11.2018
לפי שם מסעדה:
ביקורות שנכתבו על: ריבר ראשון לציון
סחרוב 26, ראשון לציון (מול קניון הזהב)
073-7829076
אסייתי, Take Away, יפני, מזרח רחוק, סושי, תאילנדי, אסייתי
יום שבת - 27.06.2009 אביב על ריבר ראשון לציון אוכל סוף הדרך המשלוחים של ראשון מצויינים שרות אדיב ומיוחד (עמוס המנהל המשך כך)................
אוכל: נפלא עיצוב: מדהים שירות: מקצועי ויעיל אווירה: קסומה
לאתר של ריבר ראשון לציון > הוסף המלצה על ריבר ראשון לציון >
יום שבת - 15.11.2008 חן על ריבר ראשון לציון אני מתה על המסעדה הזאת ואני לקוחה קבועה אבל בקשה קטנה...תחדשו את התפריט!!!!!!!!!!!!!!!
אוכל: נפלא עיצוב: יפה שירות: מקצועי ויעיל אווירה: -
לאתר של ריבר ראשון לציון > הוסף המלצה על ריבר ראשון לציון >
יום שלישי - 7.10.2008 חיים על ריבר ראשון לציון חבל שעושים צחוק מאנשים. למזמינים TAKE AWAY נאמר המנות יחכו להם, אך כאשר אתה מגיע, רק אז הם מכניסים את ההזמנה. כנראה שלא שמעו על בעית הזמן בהפסקות הצהרים של העובדים בפארק.
אוכל: טוב עיצוב: חביב שירות: משתדל אך איטי אווירה: סתמית
לאתר של ריבר ראשון לציון > הוסף המלצה על ריבר ראשון לציון >
יום חמישי - 14.08.2008 רלי על ריבר ראשון לציון אני אוהבת לאכול ברשת שלכם, אך אתם מפרסמים באתר על ארוחות עסקיות "בכל שעות הפעילות" בסניף בראשון לציון ולא עומדים בהתחייבות הפרסום! היכן האמת שלכם? מאוכזבת מאוד!!! לאתר של ריבר ראשון לציון > הוסף המלצה על ריבר ראשון לציון >
יום רביעי - 9.07.2008 בר גיורא על ריבר ראשון לציון היום אכלתי עם אשתי בסניף רחובות. ברצוני לציין את הטעם הטוב של האוכל ואת השרות המצוין שקיבלנו ממלצר בשם רותם.
במיוחד ברצוני לציין כי ביקשנו לארוז את עודף המנה.לאחר מספר דקות חזר המלצר ואמר שארעה תקלה והאוכל נפל מהצלחת במטבח. מיד הוכנה לנו מנה חדשה תוך התנצלות של תומר.
מובטח שנחזור
תודה
אוכל: נפלא עיצוב: יפה שירות: מקצועי ויעיל אווירה: נעימה
לאתר של ריבר ראשון לציון > הוסף המלצה על ריבר ראשון לציון >
לדף הבא  1  2  3  4  
7234 מסעדות במאגר
”  “ על