מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום רביעי - 23.05.2018
לפי שם מסעדה:
ביקורות שנכתבו על: מסעדג
פנחס מרגולין 29, חיפה
073-7584244
דגים, דגים, על האש, פירות ים
יום רביעי - 31.05.2017 חיים על מסעדג למה אין המלצות מהזמן הקרוב כל ההמלצות משנים עברו לאתר של מסעדג > הוסף המלצה על מסעדג >
יום שבת - 31.01.2015 מנחם על מסעדג אכלנו פעם ראשונה במסעדג נהנו מאד שרות מצויין אוכל טעים ומוגש יפה
אוכל: נפלא עיצוב: יפה שירות: מקצועי ויעיל אווירה: נעימה
לאתר של מסעדג > הוסף המלצה על מסעדג >
יום ראשון - 14.12.2014 דליה על מסעדג רצוי מאד שהסועדים הפונטנציילים ידעו שכאשר מזמינים מקום במסעדה הבעלים אינו עומד בהבטחת ההזמנה. כך קרה שכאשר הוזמן שולחן עם דגש למבט לים לא זו בלבד שלא קיבלתי את שהזמנתי אלא יותר מכך, הבעלים התקשה לראות שקיימת בכלל הזמנה.(כשהוא מתרץ את המחדל בכך שכנראה שוטפת הכלים ענתה לטלפון ולא מסמכותה לקבל הזמנות)
אוכל: טוב עיצוב: סתמי שירות: משתדל אך איטי אווירה: נעימה
לאתר של מסעדג > הוסף המלצה על מסעדג >
יום שבת - 1.11.2014 עדן על מסעדג בכל פעם שאנו סועדים במסעדג אנו נהנים מחדש- מהשירות המהיר והאדיב -משפע הסלטים המתחדשים והטעימים בשיטת מילוי מחדש-ומהיצע הדגים ופירות הים. וכמובן מהנוף הקסום שמשלים את האוירה.
מומלץ בחום.
אוכל: נפלא עיצוב: יפה שירות: מחויך ואדיב אווירה: קסומה
לאתר של מסעדג > הוסף המלצה על מסעדג >
יום שישי - 29.11.2013 ליאל על מסעדג הוזמנתי לאחרונה לאכול במסעדת דגים אחרת באיזור חיפה. אני כותבת באתר זה כי כגודל הציפייה הייה גודל האכזבה. ואני מצטערת על שלא שכנעתי את המארחים לאכול במסעדג. כל הארוחה שם התגעגענו לאוכל של מסעדג על טריותו ,גוונין וטעמיו הרבים. בפעם הבאה לא נוותר עליכם. לאתר של מסעדג > הוסף המלצה על מסעדג >
לדף הבא  1  2  3  4  5  
7152 מסעדות במאגר
”  “ על