מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 20.04.2018
לפי שם מסעדה:
ביקורות שנכתבו על: מנדרין
שד' הנשיא 129, חיפה (בחצר האחורית)
04-8363554
בית קפה, ארוחות בוקר, בית קפה
יום שני - 23.02.2009 תמר על מנדרין לדעתי סוד ההצלחה של המסעדה זה המיקום שלה, מצד אחד אני נמצאת במרכז הכרמל ומצד שני האווירה במקום היא כפרית, אמיתית ומאוד נעימה. אני אוהבת את המראה של התפוזים שבדרך כללנמצא בחוץ. ישבתי פעם אחת בפנים שהיה מאוד קר וגשום, חוץ מזה, הישיבה בחוץ כיפית יותר.
מצד שני, לדעתי האישית קצת יקר שמה לעומת האוכל הסביר. בכל מקרה זה העדיין המקום שאני בוחרת לבקר בו עם קבוצה של חברים כשנפגשים בחיפה..
אוכל: סביר עיצוב: יפה שירות: מחויך ואדיב אווירה: נעימה
לאתר של מנדרין > הוסף המלצה על מנדרין >
יום רביעי - 26.03.2008 דפנה על מנדרין ישבתי עם בעלי והילדה (בת שנתיים וחצי) בחצר של מנדרין. נורא כיף לבוא עם ילדים כי יש להם מקום להתרוצץ והכל נורא ירוק ופסטורלי. לקטנה הזמנתי בייביצ'ינו- ונורא התלהבתי מהרעיון שיש משקה מיוחד לתינוקות. נשמע פלצני אבל החוויה הזאת הייתה ממש חיובית. היא התעסקה עם הכוס של השוקו החם והמוקצף חצי שעה ונתנה לי לבלוע בשקט כמה ביסים....
בעלי הזמין טוסט ים-תיכוני עם זיתים וזעתר. הוא קיבל מנה מאוד יפה מבחינת הגודל, עם המון גבינה וסלט ליד. היה בהחלט טעים. אני לקחתי כריך רוסטביפ חם. הבשר היה איכותי וכל העסק היה טעים מאוד. אני מאוד ממליצה על המקום -שילוב מנצח של אווירה שקשה להשיג בדרך כלל בכל בית קפה ואוכל מיוחד ואיכותי. אגב גם הקפה הפוך מעולה.
אוכל: נפלא עיצוב: מדהים שירות: מחויך ואדיב אווירה: קסומה
לאתר של מנדרין > הוסף המלצה על מנדרין >
יום רביעי - 13.04.2005 רונית על מנדרין הסניף בשד' הנשיא מדהים , נמצא בחצר אחורית יפיפיה ושקטה .
הכריכים מיוחדים , והקפה סופר איכותי .
נהניתי וסיפרתי לחבריי
אוכל: טוב עיצוב: יפה שירות: מחויך ואדיב אווירה: קסומה
לאתר של מנדרין > הוסף המלצה על מנדרין >
7142 מסעדות במאגר
”  “ על