מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 22.06.2018
לפי שם מסעדה:
ביקורות שנכתבו על: איזדורה
הכרמל 20, מתחם גן העיר , ראשון לציון
03-9665353
בר-מסעדה, בר-מסעדה
יום חמישי - 7.01.2010 איתמר על איזדורה זו הפעם הראשונה שלנו במסעדה, הגענו העקבות המלצות של חברים. האוכל אכן היה טעים מאוד. שתי דברים שבגללם לא נחזור יותר!
1. השרות - מתחת לכל ביקורת. בין מנה למנה הינו צריכים לחכות שעה! בכדי לפנות למלצר הינו צריכים לקום אליו. בכדי לקבל משהו צריף לבקש לפחות ארבע פעמים, פשות חוצפה.
2. במסעדה אסור לעשן ! מסתבר שזה נתון להחלטת בעלי המקום. גם לאחר שביקשנו להפסיק לעשן העישון לא פסק. חוצפה
לא חוזר ולא ממליץ !
אוכל: טוב עיצוב: סתמי שירות: מציק ומעיק אווירה: -
לאתר של איזדורה > הוסף המלצה על איזדורה >
יום שישי - 13.07.2007 רעות על איזדורה קודם כל יש לציין שאין זאת הפעם הראשונה שלי במסעדה. בפעם הראשונה,לפני כמה חודשים,היה מעולה!!השירות היה נעים וקשוב.
לעומת זאת היום התאכזבתי עד מאוד.
הכל התחיל ברגע שהתיישבנו וחיכינו כ 20 דקות למלצרית שהתעסקה בלהושיב אנשים שבאו אחרינו,לקחת מהם הזמנה ולהגיש את המנות. בעוד שאנחנו יושבים ומחכים שאחת המלצריות תיגש אלינו.
האוכל היה טעים,מלבד מנה אחת שהוזמנה ולא היתה טעימה לסועדת. המלצרית אומנם הציעה תחליף לסועדת וכשזאת סירבה היא פשוט לקחה את המנה בפנים חמוצות, ומכאן חברים השירות רק התדרדר. כשרצינו קנקן מים לקח להם עוד רבע שעה להביאו,וכשהביאו את המים,חסרה כוס,ורק לאחר 4 או 5 פעמים של בקשות,הגיעה הכוס.
ההמתנה בין מנות הפתיחה לעיקריות היתה כ -40 דקות. כאשר הגיעה שעת התשלום באשראי,לקח לכרטיס לחזור רק אחרי כ-20 דקות. כל זאת בלי התנצלות אחת לפחות. כאשר החזירו את הכרטיס הוא נזרק על השולחן והמלצרית הפנתה את הגב והלכה כאילו כלום.
אני מבינה שמדובר ביום שישי שהוא עמוס,אך היו לא מעט מלצריות בסביבה ואני לא חושבת שהיינו ראויים לכזה יחס מזלזל.
לצערי,אני לא רואה את עצמי חוזרת למסעדה זו.
אוכל: טוב עיצוב: יפה שירות: מציק ומעיק אווירה: סתמית
לאתר של איזדורה > הוסף המלצה על איזדורה >
יום שני - 25.06.2007 בת שבע על איזדורה ארבעה סועדים נהנו מאוד אמש בארוחה ב"איזדורה" במסגרת פסטיבל "שף תאכל". כיסני הטופו היו יצירה למופת, עלי הסלט הירוק ריחפו מעל לצלחת, האוסובוקו היה מדהים, פילה הסלמון היה עשוי בדיוק במידה הנכונה, וכל המנות שהוזמנו היו טעימות מאוד. בלי התחכמויות מיותרות וניסיונות להרשים, עם יצירתיות וחך מעודן.
זאת ועוד, העיצוב מאופק ואלגנטי, האקוסטיקה מדהימה באיכותה. וילונות כבדים בולעים את הרעש המיותר, מוסיקת רקע נעימה בווליום נמוך, ואפשר, באופן מפתיע, לנהל שיחה רגילה. גם הצחוקים לא מפריעים לשכנים. התאורה מכוונת בדיוק על השולחנות. השירות היה מקצועי, אדיב, מהיר וגם חינני. מומלץ בחום.
אוכל: נפלא עיצוב: יפה שירות: מקצועי ויעיל אווירה: נעימה
לאתר של איזדורה > הוסף המלצה על איזדורה >
יום שני - 14.05.2007 לימור על איזדורה כלקוחה קבועה אני רוצה להודות לכם על המסעדה המדהימה שנמצאת 5 דקות מהבית שלי. האוכל מדהים . המקום יפה ומרגיע. והשנדליר הכתום הלוואי והיה לי כזה.
ועוד יותר משמח שהוספתם תפריט סושי שאותו מכין דרור שושן אלוף הסושי
תודה
אוכל: נפלא עיצוב: מדהים שירות: מקצועי ויעיל אווירה: קסומה
לאתר של איזדורה > הוסף המלצה על איזדורה >
יום שני - 15.01.2007 אלה על איזדורה אכזבה,מחיר לא מתאים למוצא,אוכל לא משהו
אוכל: סביר עיצוב: מדהים שירות: מקצועי ויעיל אווירה: נעימה
לאתר של איזדורה > הוסף המלצה על איזדורה >
7170 מסעדות במאגר
”  “ על