מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 19.04.2018
לפי שם מסעדה:
ביקורות שנכתבו על: גופרמן
הפרחים 12, רשפון
09-9550555
מסעדת שף, מסעדת שף
יום שישי - 12.07.2013 ענת על גופרמן היום חגגנו לבני יום-הולדת והיינו 13 איש.סגרתי כבר בתחילת השבוע מקום וכשהגענו הכל חיכה לנו, הבופה היה עשיר ביותר הן מבחינת הגבינות והן מבחינת הסלטים, היו פשטידות, שקשוקה וביצה מקושקשת וגרנולה וכאלה, היו דברים שאפילו לא טעמתי כי כמה אפשר לאכול. ובאמת שהיה עשיר ,בשפע וטעים.השירות היה מהיר, היו מספר מלצרים ששירתו את השולחן.כל המשפחה שלי נהנתה וזה מה שחשוב לי.אנחנו בהחלט נחזור ולא נחכה לעוד יום-הולדת.תודה רבה ללינדה האחראית שעמדה בכל מילה ודאגה במשך כל הארוחה שאנחנו שבעי רצון ושהכל בסדר.תודה רבה.
אוכל: נפלא עיצוב: יפה שירות: מחויך ואדיב אווירה: נעימה
לאתר של גופרמן > הוסף המלצה על גופרמן >
יום שבת - 22.06.2013 ליאורה על גופרמן היינו במסעדה 19 איש לחגוג יום הולדת יצאנו מאוכזבים וכעוסים מאוד ראשית המנות לא הגיעו הרבה זמן וגם כשהגיעו אחת אחת לסרוגין כך שהראשונחם קיבלו וסיימו המנות של מחצית עדיין לא הגיעו האחראית במקום להיות קשובה התווכחה וגם שהוצע פיצוי למנות אחרונות עי המלצרית במקום מנות אחרונות הביאו עוגה יבשה פשוט חבל שטעינו דוקא בארוע כמובן שלשם לא אנחנו ולא כל ידידנו יגיעו שוב
אוכל: טעון שיפור עיצוב: חביב שירות: משתדל אך איטי אווירה: מעיקה
לאתר של גופרמן > הוסף המלצה על גופרמן >
יום שבת - 22.06.2013 דודי על גופרמן 19 אנשים בשולחן.
חצי אוכלים וחצי ממתינים יותר מ-40 דקות לאוכל.
שרות גרוע במיוחד.
יחס גרוע עוד יותר.
פעם ראשונה ואחרונה.
אוכל: טעון שיפור עיצוב: חביב שירות: מציק ומעיק אווירה: סתמית
לאתר של גופרמן > הוסף המלצה על גופרמן >
יום שישי - 21.06.2013 טליה על גופרמן בופה דל ואינו מושך את העין. אחת מאיתנו ביקשה ארוחת בוקר במקום הבופה אך לא ניתן היה להכין ביצי עין???
החסה בסלט שהוזמן היתה חומה וחסרת כל רעננות. מקום מקסים ארוחת בוקר מאכזבת....חבל!!
אוכל: טעון שיפור עיצוב: חביב שירות: מחויך ואדיב אווירה: נעימה
לאתר של גופרמן > הוסף המלצה על גופרמן >
יום ראשון - 26.05.2013 הרי על גופרמן חגגנו ביום שבת יובל לאישתי. אישתי ואורחי נהנו מאוד ולכל אורך האירוע שאלו אותי מי המליץ לי. המקום משרה אווירה נעימה ונינוחה. האווירה הפסטוראלי והשירות הקשוב גם לדברים שלא מחובתם לספק והתמודדות עם צרכים מיוחדים שהיינו צריכים שידרג את האירוע. לכל אורך האירוע הרגשנו כמו בבית. פרט לכך המלצרית שלנו (אירית) תותחית על ומגיע לה יישר כוח. לכל אורך האירוע התחושה הייתה שיש לה כוחות נפש אינסופיים ורצון לתת שירות מעל ומעבר. אנחנו מתכננים להגיע שוב.
אוכל: נפלא עיצוב: מדהים שירות: מקצועי ויעיל אווירה: קסומה
לאתר של גופרמן > הוסף המלצה על גופרמן >
לדף הבא  1  2  3  
7142 מסעדות במאגר
”  “ על