משלוחים מהירים עד פתח הבית
מיה
סינג לונג, הסינית הוותיקה מגיעה עד לפתח הבית או המשרד! כי למי יש כוח לצאת בחום הזה?
מסעדה: סינג לונג
זה לא סוד שכשאני שומעת אוכל סיני מתרחשת אצלי מעין תגובה פבלובית בפה. הקונוטציה הראשונה שאני חושבת עליה היא הקופסאות T.A הכייפיות המסורתיות עם זוג צ'ופסטיקס בשישי בערב כשאין ארוחת שישי ובא לנו בכל זאת להתפנק על אוכל טוב.

יש משהו באוכל הסיני שהוא מאוד מנחם, אהוב על הכלל, תמיד כייפי לחלוק וכמובן תמיד נשאר ליום למחרת ואפילו יותר טעים.

כשקיבלתי הזמנה לכתוב על סינג לונג שמחתי מאוד. המקום קיים כבר 18 שנה, מה שמרמז על טיב המנות ועל לקוחות חוזרים. המקום הוקם על ידי משפחה חסרת כל שהגיעה מווייטנאם בשנת 77' כפליטים בספינה שנקראת יובל. המסעדה הייתה בבעלותם וניהולם עד לפני כמה זמן בעלים חדשים נכנסו לתמונה וצירוף המקרים הייחודי פה הוא שניהם נקראים יובל. מקריות? כנראה...

הייתי מזמינה מהמקום בעבר למשרד בו עבדתי אך מעולם לא ביקרתי אף פעם במסעדה עצמה. אז הגענו לסינג לונג שממוקמת בדרום תל אביב הסואנת, וככה התיישבנו לנו במקום האותנטי הזה כאשר ברקע אנו שומעים דיבורי מטבח בשפה סינית מהאישה הסינית שמבשלת לנו שם.
לסינג לונג יש חצר נעימה וכייפית שמיד בחרנו לשבת בה ופתחנו תפריט עשיר במטעמים שהיה לנו קשה להחליט מה להזמין ממנו.
זכרתי את המנה שהייתי נוהגת להזמין ולא וויתרתי עליה שהיא בקר ברוטב שעועית שחורה, שהיא אחת ממנות הדגל של המסעדה. מה נשאר להגיד חוץ מלקק את האצבעות?

בנוסף התפנקנו גם עם מנת שרימפס וקלמרי ברוטב צדפות שעוד כמובן טרפנו מהשאריות שלה ביום שלמחרת כי המנות במקום גדולות ומפנקות.
אם אתם צמחוניים או טבעוניים – אני ממליצה על מנת הטופו בשעועית שחורה או טופו בדבש שהן מעדן וכמובן שאגרולים הטעימים שאף אחד כמעט לא יכול להגיד להם לא. כמובן שהמסעדה תמיד תשמח לערוך שינויים במנות שהן לא טבעוניות לכיוון הטבעוני עבורכם באהבה גדולה. אני מניחה שזה קשור לעצם כך שאחד היובלים הינו טבעוני בעצמו.

בסיום הכתיבה על האהבה הגדולה שלי לאוכל סיני וכעת לסינג לונג במיוחד – יש לי רק מילה אחת לסיים איתה: משלוח. תזמינו הביתה, תפתחו את הקופסאות החמות והמהבילות האלו שכל כך כיף לחלוק עם אנשים שאתם אוהבים ותהנו.

סינג לונג תתייצב אצלכם בבית בין 50 דקות ועד שעה לכל המאוחר בכל בית באזור גוש דן. והבשורה הכי טובה? לסינג לונג מפנקת במבצע עסקיות גם בסופי שבוע.
סינג לונג
דרך שלמה 134, תל אביב
073-7027343