שיטת הזיכיון :

זכיינות נושאת עמה את היתרון של פתיחת עסק חדש במהירות יחסית ועל פי שיטות שהוכיחו את עצמן. הזכיין קונה למעשה נוסחה להצלחה עסקית, בניגוד למצב שבו עליו להתחיל לבנות מן היסוד עסק חדש ובלתי מוכר ללקוחות, לעתים נוכח תחרות קשה מצד עסקים אחרים באותו תחום. חברה מזכה טובה תציע לזכיין עסק שכל שנותר הוא רק לפתוח את הדלת ולהתחיל להפעילו: החל מבחירת המיקום המתאים לפתיחת העסק, דרך הדרכה ואימון הצוות, ליווי מקצועי של העסק בצעדיו הראשונים ובהמשך דרכו, עמידה בדרישות חוקיות ומתן מענה לבעיות המתעוררות בהפעלתו השוטפת של העסק. בזכות הידע התפעולי וכוח הקניה תוכל לתת הרשת מענה דינמי ואיכותי.

למה קפה רוטשילד ?

הסיכון הנמוך - רוטשילד הינה רשת מתפתחת ומצליחה, הזכיין מקבל פלטפורמה לייצור רווח מהיום הראשון, עם מבנה הוצאות רזה ויעיל והסיכון הוא נמוך משמעותית מהסיכון הכרוך בפתיחת בית קפה עצמאי.
ההדרכה והתמיכה - רשת רוטשילד מספקת הדרכה ותמיכה, שמעניקות גם לאדם חסר ניסיון או בעל ניסיון מצומצם בתחום, סיכוי טוב להקים עסק מצליח ורווחי.

ליווי שוטף - גם לאחר פתיחת העסק, ממשיך הזכיין ליהנות מתמיכה שוטפת של המערכת העסקית והשיווקית של הרשת. בחודש הראשון מקבל הזכיין ליווי צמוד מצוותי ההקמה של הרשת. לאורך כל תקופת הזכיינות הוא מקבל עזרה, החל מגיוס עובדים, הדרכות מכירה , ועד לפיתוח יכולות ניהול.

"הקונספט" : קפה רוטשילד היא רשת בתי קפה כשרה חלבית עם תפריט עשיר ומגוון והכי חשוב מתאים לכול כיס ולכול לקוח. מבנה התפריט והעיצוב נותן אווירה גם לקהל מבוגר לשבת בנחות לכוס קפה או ארוחת בוקר מפנקת או ארוחת דגים טרייה וכולל גם תפריט אלכוהול עשיר שפונה לקהל הצעיר. על איכות לא מתפשרים.

לפרטים :
אסף
050-8005162
asaf.bfcgroup@gmail.com

 

ROL מסעדות