יקיניקו טנקה

יקיניקו טנקה

הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק!

תפריט חגיגות 13 שנה לחצו כאן


"יקיניקו טנקה" היא מסעדה יפנית ייחודית, בה מתמחים בבשרים יפניים, פירות ים ומנות צמחוניות ומקפידים מאוד על אותנטיות יפנית – העיצוב, השירות, המאכלים והתיבול, כולם נאמנים לתרבות המקור. הבשרים ב"יקיניקו טנקה" ניצלים בשיטה מיוחדת, שמעניקה להם טעם מופלא. תהליך ההכנה הטקסי הופך לחוויה של ממש עבור הסועדים.

היקיניקו הוא מטבח בו מוגש מבחר בשרים ופירות ים, שניצלים במרכז השולחן ע"י הסועדים עצמם. המנות, מושרות ומתובלות, מגיעות לשולחן חתוכות והמשימה היא נעימה וקלה. הבשר ניצלה לפי טעמו של הלקוח, כך שהכל נאכל חם ונוצרת ארוחה שהיא גם בילוי גסטרונומי.

היקיניקו הובא ליפן ע"י מהגרים מקוריאה, שהשתמשו בחלקים פנימיים ובתנורי עשן (רוסטרים) פשוטים. היפנים שיכללו את שיטת הצלייה והמציאו את ה"סמוקלס רוסטר" המהפכני, שמאפשר את הצלייה ללא העשן. כיום יש ביפן אלפי מסעדות יקיניקו בכל הרמות, מעממיות ועד יוקרתיות ביותר.

עופר חרמוני, שף "יקיניקו טנקה", עבד ביפן ולמד כ-6 שנים את רזי המטבח היפני המגוון. כשחזר לארץ, הקים את המסעדה ושם לו למטרה, כדבריו: "לספק הנאה ע"י יצירת ארוחה, עם הקפדה על הכללים והפרטים ששומרים על האותנטיות היפנית ככל האפשר ועם זאת, גם יצירת מנות מקוריות". במסעדה, שעוצבה בהשראת האדריכל היפני טקיאסו טושיאו, יש חדרים פרטיים יפניים לזוג ולקבוצות, ליצירת אווירה האולטימטיבית. כל הפריטים, כלי האוכל, השולחנות והמחיצות הובאו לארץ מיפן. כל החושים כאן חוגגים. ב"יקיניקו טנקה" תיכנסו לבועה של חוויה יפנית אמיתית.
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

יפני , מסעדת שף

הרצליה פיתוח, משכית 9

טלפון: 09-9580322
שעות הפעילות
א - ו   19:00 - עד הלקוח האחרון
ש   12:30 - עד הלקוח האחרון
אמצעי תשלום
כרטיס אשראי, מזומן
ROL מסעדות