שישקו - חמארה בולגרית

שישקו - חמארה בולגרית

מאחורי בית הכנסת הגדול ברחוב אלנבי שוכנת שישקו – מסעדה ובית מרזח בניחוח בולגרי משמח. החלל האינטימי, התמונות התלויות על הקירות וריהוט העץ הכהה יוצרים לצד המוזיקה הנעימה שמתנגנת ברקע תחושה ביתית מזמינה שכיף לשקוע לתוכה. שמה של שישקו (איש שמן בבולגרית) מסמל יותר מכל את הכנסת האורחים הבלקנית, שגורמת לכל מבקר במסעדה להשמין מנחת...

השולחן בשישקו עמוס לעייפה במאכלים בולגריים מסורתיים שעברו מהסבתות לדור ההמשך – ומשם לסועדים הנלהבים שממלאים את המקום דרך קבע. החגיגה מתחילה עם מנות ראשונות כיפיות, שבראשן החלה של ארלה – חלה טרייה שכיף לנגב במטבלים המגיעים לצדה. בהנחה שתוכלו להתאפק ולהשאיר ממנה מעט עד שיגיעו העיקריות, תוכלו להתענג של טבילתה במגוון תבשילים בולגריים מהבילים: גיובצ'ה – תבשיל ירקות ובשר עסיסי המגיע בכד חרס, פלפל ממולא, מוסקה, קבב בולגרי ועוד. כל המאכלים של שישקו מלווים ברוטב הקלאסי של הבולגרים – לוטה ניצה.

בואו לעשות לנו לייק בפייסבוק!

בשעות הערב את האווירה הביתית מחליפה השמחה של חמארה בולגרית. הבר של שישקו מקבל את מרב תשומת הלב, עם אינספור אפשרויות ליהנות מהדרינק – החל מבירות מצוינות ועד גרוזדובה ראקיה. מהחגיגה הגדולה אפשר ליהנות גם במסגרת אירועים המיועדים לעד 150 אורחים, שימלאו את הלב בשמחה נוסח בולגריה.
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

בולגרי , ארוחות בוקר, בלקני, בר, בר-מסעדה, בר שכונתי, אירועים

תל אביב, הר סיני 2
טלפון ☎
073-7576221
שעות הפעילות
א - ה   18:00 - 01:00
ו - ש   12:00 - 01:00
אמצעי תשלום
כרטיס אשראי, מזומן
ROL מסעדות