בית הפנקייק המקורי הרצליה

בית הפנקייק המקורי הרצליהמסעדת "בית הפנקייק המקורי", הממוקמת כיום במחלף הסירה בתחנת הדלק "פז אשל" שבהרצליה, צרובה כמעט בתודעה של כל אחד בארצנו הקטנטונת – כולם היו שם, עצרו שם וטעמו שם מהמתוק המתוק המפורסם כל כך. מבחינה היסטורית מיקומו של בית הפנקייק המקורי הראשון, שנפתח בשנת 1965, היה דווקא בגני התערוכה בתל-אביב. אך מיקומו של "בית הפנקייק המקורי" עבר מספר גלגולים, ולבסוף מצאה המסעדה את מקום מושבה המפורסם, היציב והקבוע בתחנת "פז" שבכפר ויתקין, הידועה בכינויה הפזנון. על המקום הזה נכתבו שירים, ממנו קיבלו אומנים השראה לכתיבת מערכונים, ובכלל המסעדה הפכה להיות נקודת המפגש בדרך לכל מקום ולכל אחד, וכמובן נ"צ בפני עצמה על אם הדרך. עם הצלחה כזאת קשה היה להתווכח.

בואו לעשות לנו לייק בפייסבוק!

אירועים במסעדת בית הפנקייק המקורי הרצליה

את "בית הפנקייק המקורי" ייסדו בני משפחה אחת. ממש בתחילת הדרך סילביה, האם, התמקמה במטבח והחלה להכין פנקייקס כמו בבית באמריקה. הלקוחות ראו כי טוב והחלו נוהרים ונשארים. שנים רבות של הצלחה מסחררת חלפו, ובשנת 2003 מסעדת "בית הפנקייק המקורי" בכפר ויתקין נסגרה. אבל המקום הפופולארי לא נעדר לאורך זמן. בשנת 2004 סילביה ושלמה לא יכלו בלי בית פנקייק משלהם, והם שוב מצאו עצמם פותחים, במקום נוסטלגי (באחד ממיקומיו ההיסטוריים משנות ה-70), את בית הפנקייק המקורי, עם אותם מרכיבים חשובים, אותם עובדים ואתה אווירה, רק הפעם בתחנת "פז אשל" הרצליה.

המקום, הפתוח במשך 24 שעות 7 ימים בשבוע, מגיש, בנוסף לעשרות סוגי פנקייקס מופלאים עם מגוון תוספות אינסופי, גם ארוחות בוקר מצוינות, בשרים, אוכל בסגנון מקסיקני ועוד ועוד. מדי פעם משדרים ב"בית הפנקייק המקורי" אירועי ספורט על מסכי פלזמה, והם רק מלבים את האווירה התוססת והנעימה השורה על אורחי המקום.

שימו לב – בית הפנקייק המקורי היחיד והאהוב, בחסותם הבלעדית של שלמה וסילביה המייסדים, נמצא במחלף הסירה בתחנת "פז אשל" הרצליה. לגבי סניפים נוספים של בית הפנקייק המקורי ניתן לשאול את המלצרים, שימו לב למקור!!!


ג'ינגל בית הפנקייק המקורי:
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

ארוחות בוקר , אמריקאי, בשרים, גלידה, המבורגר, חלבי, מקסיקני, סנדויץ' בר, שיפודים

הרצליה פיתוח, תחנת פז אשל הרצליה מחלף הסירה

טלפון: 09-9514215
פקס: 09-9556484
שעות הפעילות
פתוח 24 שעות ביממה
אמצעי תשלום
כרטיס אשראי, מזומן
מחיר ממוצע לסועד
40-50 ש"ח
ארוחות עסקיות
א - ה   12:00 - 17:00
ארוחות בוקר
א - ש   05:00 - 12:00
העסקיות מוגשות בימים א'-ה', לא כולל שישי ושבת
ROL מסעדות