נטע בשביל השוקולד

נטע בשביל השוקולד


הקיץ בפתח ולנו יש מבחר סדנאות להציע לכם!
לכל גיל ולכל מטרה ואירוע

דמיינו אותי מגיעה אליכם עם כל השוקולדים והציוד הנדרש ובמשך שעתיים אנחנו מכינים מבחר פרלינים, טראפלס, פונדו ממתקים, משקאות ועוד והכל משוקולד...

נגלגל, נטעם ונריח את טעם השוקולד

בסיום כל משתתף יקבל את התוצרת שהכין במארז אישי
** מהרו נשארו תאריכים בודדים בחודש יולי **
נשמח להכירכם נטע וצוות נטע בשביל השוקולד

לפרטים והרשמה: 053-2259545


לעמוד שלי בפייסבוק לחצו כאן


אני ושף חיים כהן


מכינה מתכוני שוקולד בתכנית "סבבה בנט"


את מוצרי "נטע בשביל השוקולד" ניתן להשיג בחנות 'קידלנד' שבקומת הכניסה בקניון סירקין פ"ת

בחנות קידלנד מבחר אריזות שי כשרות
ניתן להרכיב אריזות שי לפי טעמכםכרטיס ביקור

אירועים , קייטרינג

פתח תקווה, אליעזר פרידמן 9 (קניון סירקין)
לתיאום מראש בלבד: 053-2259545


ממלכת השוקולד המקורית של נטע נפתחה באוקטובר 2006 במושב נחלים, עוצבה על-ידי גיל סופר בסגנון פריזאי-אירופאי מושקע וכובש. בדצמבר 2008 עבר משכן החנות למקום גדול ומרווח יותר לצורך גדילה ומתן מענה וסיפוק לכל צורכי השוקולד.

ממלכת המתוקים של נטע היא למעשה בוטיק צרפתי לשוקולד משובח, המיוצר בעבודת-יד המציע גם קרקע נוחה לקיום סדנאות שוקולד. בין התענוגות הנמכרים במקום ניתן למצוא: פרלינים מדהימים במראם, במילויים שונים של פירות טריים, ליקרים משובחים, מרציפן ואפילו צ'ילי, טרפלס נשיקות במרקם קטיפתי בטעמים איכותיים ומופלאים, ליקרים מעולים בטעמים ייחודיים וטבלאות שוקולד ייחודיות בתוספת תבלינים, שברי עוגיות, קוקוס וכו'.

השוקולדים של נטע מעוצבים מחומרים טבעיים בלבד וללא חומרים משמרים, ובכלל – חומרי הגלם מהם מכינה נטע סופר, שוקולטיירית המקום, את מעדנייה הם, כמובן, האיכותיים והמשובחים ביותר. אבל טעמם של השוקולדים מגלה גם שביצירותיה משקיעה נטע יותר מאשר חומרים נטו... נטע, אמנית השוקולד, יוצקת אליהם ביסודיות, התמדה והמון נתינה – אהבה.
ROL מסעדות