מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 27.04.2017
לפי שם מסעדה:
ביקורות שנכתבו על: אל גאוצ'ו הרצליה
מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח
09-9555037
ארגנטינאי, ארגנטינאי
יום חמישי - 18.07.2013 dunsh על אל גאוצ'ו הרצליה הגענו כדי לחגוג את יום השנה שלנו ביחד, באנו עם קופון וכשנכנסנו מיד קיבלנו שירות מדהים וכל זה עוד לפני שהם יודעים מי אנחנו ואם יש לנו קופון. הביאו לנו סנגריה שפתחה את חושינו ותיאבונינו, לחם ומתבלים. מיותר לציין שהעיצוב של המקום והאווירה היו ממש טובים, המלצרים היו אדיבים ושירותיים והייתה הרגשה שבאמת ממש חשוב להם שנהנה. אהבנו שהמלצרים לא היו ילדים אחרי צבא שממלצרים חודשיים בשביל לנסוע לטיול והם ממש עשו כבוד לתפקיד. הבשר וכל המנות היו טעימות להפליא ובאיכות גבוהה מאוד, נחזור בקרוב גם עם עוד חברים. קשה למצוא שירות כזה בארץ בימינו!
אוכל: נפלא עיצוב: מדהים שירות: מקצועי ויעיל אווירה: קסומה
לאתר של אל גאוצ'ו הרצליה > הוסף המלצה על אל גאוצ'ו הרצליה >
יום שבת - 8.12.2012 נוריאל על אל גאוצ'ו הרצליה איזו חוויה!! פשוט מסעדה מעולה!! אין פעם שאנחנו הולכים לשם ולא נהנים! שישי האחרון היינו וכל כך נהנו מכל החוויה. רוב המלצרים דוברים ספרדית וזה פשוט נותן הרגשה של חול. הפטריות מוקפצות מנה מעולה! ולעקרית לקחנו אסאדו עגל חלב. וואו!! אנחנו עוד נחזור, והרבה(:
אוכל: נפלא עיצוב: מדהים שירות: מחויך ואדיב אווירה: נעימה
לאתר של אל גאוצ'ו הרצליה > הוסף המלצה על אל גאוצ'ו הרצליה >
יום שבת - 6.09.2008 יוסי על אל גאוצ'ו הרצליה מאכזב מאוד, השרות חובבני, והאוכל לא נלעס, פשוט נבלע בחתיכות למי שיכול לבלוע.

היינו אתמול אשתי ואני לרגל יום נישואינו. הגישו לנו מנה עיקרית בעודנו אוכלים את הראשונה.
כמנה עיקרית אנטריקוט שלא נלעס, אסאדו צמיגי שפשוט מצצנו וירקנו חזרה לצלחת, אי אפשר לבלוע חתיכות של צמיגים. פשוט בשר ברמה שלא ניתן לבלוע.
הסלט, למי שאוהב חסה ושמן אז שיהיה בריא.
השרות כל-כך קר ומנוכר, לקחו את פלטת הבשרים כשהיא עוד חצי מלאה כי לא יכולנו לאכול את הבשר.
והכי מתסכל, אם כבר התלוננת, הסתכלו בצלחות ראו את חתיכות הבשר הלעוסות שלא הצלחנו לבלוע, אמרו לנו "טוב", ועברו הלאה.
לבסוף הגישו חשבון ועליו רשום בכתב יד "לא כולל שרות" איזה חוצפה.

פשוט מגעיל.
אוכל: טעון שיפור עיצוב: סתמי שירות: מציק ומעיק אווירה: סתמית
לאתר של אל גאוצ'ו הרצליה > הוסף המלצה על אל גאוצ'ו הרצליה >
יום שבת - 6.09.2008 יוסי על אל גאוצ'ו הרצליה מאכזב מאוד, השרות חובבני, והאוכל לא נלעס פשוט נבלע בחתיכות למי שיבול לבלוע.

חבל על הכסף לא נהנים.

היינו אתמול אשתי ואני לרגל יום נישואינו. הגישו לנו מנה עיקרית בעודינו אוכלים את הראשונה. מנה עיקרית אנטריקוט שלא נבלע, אסאדו צמיגי שפשוט מצצנו וירקנו חזרה לצלחת, פשוט אי אפשר לבלוע חתיכות צמיגים.

והכי מתסכל, אני כבר התלוננתי, אז אמרו לי טוב, ועברו הלאה.
פשוט מגעיל.
אוכל: טעון שיפור עיצוב: סתמי שירות: מציק ומעיק אווירה: סתמית
לאתר של אל גאוצ'ו הרצליה > הוסף המלצה על אל גאוצ'ו הרצליה >
יום שבת - 29.09.2007 קרן על אל גאוצ'ו הרצליה היינו במסעדה במוצאי כיפור רק נכנסנו וכבר קיבלו את פנינו בשעת הסגירה של המקום, לאחר מכן הגיעה המלצרית הזמנו מהאוכל החביב עלינו וכרגיל היו מביאים לנו לחם וחמאה עד להגעת האוכל דבר שלא קרה הפעם אפילו לא שאלו אותנו אם היינו רוצים משהו השיא היה בסוף הארוחה בה ביקתי כוס תה...המלצר השיב נחרצות כי הדבר בלתי אפשרי היות ומטבח נסגר...בעלי שזעם עליו פשוט העיר לו כי הוא יכול להכין כוס מיים עם תיון בפנים בעצמו במקום לענות בצורה כזאת ללקוח בקיצור אל גאוצ'ו מבחינתינו מחוק!!!
אוכל: סביר עיצוב: סתמי שירות: מציק ומעיק אווירה: סתמית
לאתר של אל גאוצ'ו הרצליה > הוסף המלצה על אל גאוצ'ו הרצליה >
לדף הבא  1  2  
6986 מסעדות במאגר
”  “ על