מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שבת - 24.02.2018
לפי שם מסעדה:
ביקורות שנכתבו על: בני הדייג ראשון לציון
חוף 4X4 , ראשון לציון
073-7592968
דגים, בשרים, דגים, אירועים, על הים
יום שבת - 10.02.2018 ולדימיר על בני הדייג ראשון לציון היום אני ומשפחתי ( 2 מבוגרים ו3 ילדים ) רצינו לאכול במסעדה . הזמנו מקום ל 13.50 והפותח לנו לשמור מקום.
הגענו במסעדה ב 13.40. הוסבר לנו שעוד מעט יש שולחן שמסיים ואז אנו נכנסים. לאחר 15 דקות שעדין עמדנו בכניסה הוסבר לנו שעדין אין שולחן פנוי אבל עוד מעט יהיה. אחרי 15 דקות נוספות של המתנה התפנה שולחן אבל לא נתנן לנו לשבת כי לטענת המארח זהו שולחן ל4 וכיסא 5 יפריע למלצרים. אחרי 30 דקות נוספות של המתנה התפנו 2 שולחנות נוספות והובטח לנו שהנה אנו נכנסים. אבל אחד האנשים שהיו ברשימת ההמתנה אחרינו דיבר בצעד אם מארח והמארח איחד 2 שולחנות שהתפנו והכניס אותם במקומנו. בגלל מעשה שכזה ( אני מזכיר - אנו כבר שעה ממתינים לשולחו שהזמנו מראש ) אני דרשתי מנהל משמרת והסברתי לו ( בצעקות כי היינו מאוד עצבניים ) מה קורה – רק אחרי צעקות שלי הוא מיד מצא לנו מקום, אבל הסתבר שמסעדה לא יכולה להגיש אוכל כי מחשב שלהם נפל והם מחכים לטכנאי. אחרי הודעה כזאת אנו החלטנו שאין לנו מה לחפש במסעדה הזאת והלכנו.
אוכל: - עיצוב: - שירות: מציק ומעיק אווירה: מעיקה
לאתר של בני הדייג ראשון לציון > הוסף המלצה על בני הדייג ראשון לציון >
יום ראשון - 17.12.2017 מוטי על בני הדייג ראשון לציון בשבת צהריים 16/12/17......בתוך המסעדה היה נוראי,לגמרה רועש מאד,מאד עמוס באורחים ,צעקות בין שולחנות ילדים מתרוצצים ומרעישים,וחשבנו לעזוב את המקום.לפני ההזמנה.המלצר יהב שיכנע והשתדל לרצות אותנו.אבל היה ממש קשה ולא נעים התברר שבחלק העליון נערכה מסיבת בר מצווה משפחתית גדולה,כולל מסך הקרנה. לדעתי א.לא ראוי בשבת אירוע כזה
ב. ממליץ למתעניינים לבדוק לפני הגעה אם יש אירועים
אוכל: טוב עיצוב: חביב שירות: משתדל אך איטי אווירה: מעיקה
לאתר של בני הדייג ראשון לציון > הוסף המלצה על בני הדייג ראשון לציון >
יום חמישי - 13.07.2017 נעמי על בני הדייג ראשון לציון עשיתי אירוע בת מצוה לבת שלי
היה מהמם ,שירות מעולה מעולה ,אדיב
אוכל ברמה ,שפע מכל טוב
אוכל: נפלא עיצוב: מדהים שירות: מקצועי ויעיל אווירה: -
לאתר של בני הדייג ראשון לציון > הוסף המלצה על בני הדייג ראשון לציון >
יום שלישי - 21.02.2017 תקוה על בני הדייג ראשון לציון היינו היום שני זוגות המקום מדהים, השירות מעולה וכל הזמן זמין,שירות מקצועי ומהיר, האוכל היה טעים מאוד מאוד מהמנות הראשונות החריימה המיוחד לכם עד הקינוחים יישר כח ונשמח לבוא שוב
אוכל: נפלא עיצוב: מדהים שירות: מקצועי ויעיל אווירה: קסומה
לאתר של בני הדייג ראשון לציון > הוסף המלצה על בני הדייג ראשון לציון >
יום שלישי - 14.06.2016 הילה על בני הדייג ראשון לציון הגענו זוג אני ובעלי ובחרנו לשבת בחוץ, האווירה הייתה טובה! מול הים מוסיקה טובה ברקע, הייתה לנו מלצרית עיקרית ממש נחמד ואדיבה!! אבל כעיקרון כל פעם הגיע מישהו אחר לשאול אם הכל בסדר וכל מלצר התייחס לבקשתנו בחיוך ובסובלנות.
המנות היו טעימות החל מהסלטים שכל סלט שטעמנו פשוט היה טעים וכלה בדג דניס שפשוט היה מושלם!

אין ספק שנבוא שוב!
אוכל: נפלא עיצוב: יפה שירות: מקצועי ויעיל אווירה: קסומה
לאתר של בני הדייג ראשון לציון > הוסף המלצה על בני הדייג ראשון לציון >
לדף הבא  1  2  3  4  5  6  7  8  
7121 מסעדות במאגר
”  “ על