מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.03.2018


סיימנו, זה ללעוס וזה לנשנש, וחפצה נפשנו באספרסו אמיתי, של חברה איכותית. רואים שב"זינק" משקיעים בפרטים הקטנים, האספרסו שלהם אכן משובח. אני ובן זוגי חושבים שסוף-סוף יש מסעדה בתל-אביב שנותנת מקום ראוי גם לאספרסו. בן זוגי לגם את האספרסו שלו ואמר: "זינק, לחיים!" באמת כזה אספרסו ראוי להשיק (או שזה גם היה מההשפעה של ה- XXO?).

בסוף עוד חלקנו מוס שוקולד ממולא קרם ברולה, מצופה שוקולד בליווי גלידת טופי מקופלת. ההתענגות הזו הצנועה לא צלחה. בשקט-בשקט נעלמו להן חתיכות המקופלת שבצבצו מתוך גלידת הטופי. אז בסוף הזמנו עוד אחד, על-מנת לספק את כולם, כי גם אנחנו לא יכולנו לעמוד בפיתוי.

יצאנו מ"זינק" מרוצים ומחויכים. ביציאה שמנו לב לשלט שעליו נכתב כי בימי חמישי ושישי פתוח עד 4 בבוקר. בימי חול מ- 24:00 30% הנחה על כל התפריט, ועל כך אני אומרת: זה כבר לא המקום השפוי של תל-אביב, אלה ממש "בעל הבית השתגע"!
מאת: אודליה צדוק
היה לי קליק עם זינק!
"זינק" התל-אביבית מהווה סמן ימני של שפיות וחן, בכל הנוגע במחירים, בסגנון, במגוון, בשירות ובטעם. בעצם – בהכל
רצינו לבלות קצת עם חברים, רק שלא בא לנו לצאת מגבולות העיר הגדולה, והחלטנו לחפש מקום טוב באמצע. שיתאים גם לנו וגם להם. הקריטריונים "פשוטים" – תמחור הוגן, חנייה ליד ושיהיה טעים ומגוון... – זה נשמע לא ממש הגיוני הא? לאחר התייעצות עם החברים שלנו הוחלט שיש רק מקום אחד בעיר הגדולה שעונה על כל הצרכים (ויותר). "זינק" השפויה מקרליבך, זו שעונה לנו תמיד על הדרישות.

"זינק" מעוצבת להפליא באופן מזמין, ובעלת תפריט עשיר בטווח המחירים 20-45 ₪ בלבד. מיד כשהתיישבנו על הספה המפנקת והתרווחנו לגמנו לנו דקירי קוקוס עם גלידה, שהוגש על-ידי לינור הברמנית האדיבה. התחלה מרעננת ומתוקה. בחרנו לנו בנוסף מנה ראשונה שתתאים לכולם – חציל בעגבניות ופרמז'ן מוקרם, שנאכל בארבעה מזלגות.

מאחר שגם האלכוהול של "זינק" מוצע במחירים מושכים ביותר הזמנו XXO – ליקר קפה וודקה, בשביל לחמם את הקנה. איזה כיף. עכשיו התפנינו להזמין את העיקריות. בן-זוגי לקח רצועות סינטה עם פסטה פנה ברוטב והיה מרוצה ומחוייך. אני השחזתי סכינים אל מול שניצל עגל ברוטב עגבניות, שהגיע בתוספת ציפס (או אורז או פירה), והיה רך, נימוך וטעים. חברתי, שתמיד מסתפקת בחסה, "השתוללה" והזמינה לה סלט רוקפור וקרוטונים. היו בו (בנוסף על החסה המסורתית) עגבניות שרי, בצל סגול, וקרוטונים וגבינה מאיכות מצוינת. כל אלו תובלו ברוטב ויניגרט נפלא. איך אני יודעת? נו באמת, אתם חושבים שהיא סיימה הכל? לפחות חצי קערה עברה אליי, כשהיא ממלמלת: "שיו מה זה הגזמתי, אבל זה היה טעים לאללה". מה אכפת לי? הרווחתי. בעלה הזמין רצועות פילה עוף בטמפורה עם צ'יפס משובח וחיסל הכל במהירות שיא. איזה כיף לו.

הדפס כתבה שלח לחבר
7139 מסעדות במאגר
”  “ על