מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שלישי - 20.03.2018


ממתחם הסושי דגמנו קומבינציית טוקיו עם: ארבע ניגרי של טונה, סי-בס, סלמון וטמאגו, רביעיית ספייסי טונה ורביעיית סלמון אבוקדו. אני אומנם חובבת סושי מיומנת, אך הסושי הזה היה ממש משובח, בלטו באיכותם הניגרי, בהם הרגשתי בכל ביס את הטריות. האורז של "סופר סושי" הינו אורז בוטן מהרמה הגבוהה ביותר, הסלמון מיובא מנורבגיה, הטונה טרייה והכל איכותי ביותר. הניגרי היו כל כך מוצלחים ויציבים שנהגתי ביתר נימוס ויכולתי לאכול אותם עם סכין ומזלג מבלי שיתפרקו. כמו מנת גורמה, בביסים קטנים ומענגים.

עוד התענגנו על נודלס בחלק קוקוס, ירקות עם טופו בטמפורה. מנה חמה ומנחמת. כזו שאין בבית, אבל שווה להתניע בשבילה את הרכב לכיוון דיזינגוף. הנודלס היה טעים, כזה שעושה חשק לשאוב אותו ללא הפסקה. יובל אהב. אני אהבתי. עשינו לייק. לקראת סיום, בחרנו לדגום גם את מנות הסושי החם של "סופר סושי". סלמון פנקו חם היה הנבחר שלנו, וגרם לנו אושר אמיתי בבטן. ממש לא ציפינו. המנה הייתה לגמרי נהדרת, אך גם סיכמנו שפעם הבאה נזמין את הסושי עם סלמון וגבינת טופו (פרווה), או סושי עם ברבונייה או עם פלחי מנגו. רגע, קצת קשה להחליט ונדרשות לעניין כמה וכמה הגעות ל"סופר סושי" אבל אנחנו מוכנים "להתנדב לניסוי" כי אין ספק שהיה לנו כיף ונפתח לנו התיאבון שיגרום לנו לחזור סופר מהר ל"סופר סושי".
מאת: אודליה צדוק
עיר השמש העולה
מחפשים סושייה מגוונת עם מבחר מסחרר וכשר? ב"סופר סושי" סניף דיזינגוף הכשר יש רולים מיוחדים שאין באף מקום אחר, הוסו מאקי עטופים באהבה, ניגירי ואינארי למתוחכמים, קונוסים וסשימי למנוסים וקומבינציות סושי למתלבטים. אז אתם כבר יודעים לאן ללכת, כן?
את רשת "סופר סושי" אני מכירה כבר קרוב לחמש שנים. עוד מהסניף הראשון שלהם ברחוב אידלסון בתל-אביב. עם הזמן הצטרף ל"סופר סושי" גם סניף כשר באבן-גבירול, שטרם הספקתי לחנוך. כששמעתי שנפתח עוד אח כשר למשפחת "סופר סושי", הפעם ברחוב דיזינגוף ממש ליד הסנטר, מיהרתי לצלצל ליובל ולקבוע טקס חניכה לסושייה בדיזינגוף.
עיון מהיר בתפריט הפתיע אותי ואת יובל. התפריט של "סופר סושי" דיזינגוף מלא ומגוון. זה מתחיל ממנות ראשונות, מרקים וסלטים, ממשיך עם מנות נודלס ואורז, וכמובן שמסתיים בתפריט סושי מלא (קר וחם) ושלל קומבינציות מפתות. ניכר על ההשפע של "סופר סושי" שהכשרות לא גרעה מהתפריט מאום.

התיישבנו ופצחנו בארוחה. מנת מרק הבטטה עם חלב הקוקוס והג'ינג'ר קרצה ליובל. עם חיוך של ילד הוא הזמין את המנה וציפה לבאות. אני הזמנתי לשנינו גיוזת עוף. מרק הבטטה היה עשיר וקרמי, סמיך ועסיסי. גיוזת העוף הייתה טעימה ופריכה. מילוי העוף היה מתובל כהלכה וטעים-טעים!

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על