מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שלישי - 20.03.2018


ובאמת, כשבודקים את המדדים המתקבלים מדי שנה, נוכחים לדעת שאכן מדובר בסיפור הצלחה, שהקהל מצביע בעדו ברגליים (ובפה) – מדי שנה משתתפות בפסטיבל יותר מסעדות, שמוציאות יותר מנות ליותר סועדים שבאים ןנהנים מכמה שיותר טעמים...

לקראת הפסטיבל ובמהלכו מתכננים יוזמי הפסטיבל הפתעות רבות לפוקדי הפסטיבל הכוללות תחרויות ומבצעים ביניהם:

● תחרות הסועד האולטימטיבי -הסועד/ת שינצלו את תקופת הפסטיבל וייפקדו את המסעדות המשתתפות בתדירות הגבוהה ביותר יזכו להשתתף בהגרלה של צניחות חופשיות.
● ילידי 1979 יזכו להשתתף בהגרלה לקורסי בישול מקצועיים של יסודות הבישול והאפייה.
●פרסים יחולקו במסגרת תוכניות הרדיו של רדיו FM 91 ו- FM 100

אך מעבר לחגיגות, לפרסים ולטקסים, וגם אם יש בינינו אנשים שסבורים לפעמים שבימינו הכול זה עניין של שיווק, כדאי לכם פשוט לנצל את ההזדמנות ולהיווכח בעצמכם שזה כדאי. המסעדות המשתתפות הן באמת מסעדות מצויינות, שגם בימים רגילים מצליחות מאוד ומלאות סועדים המבינים באוכל טוב. אז במחיר היכרות כזה של 79 ₪, שזה פחות ממנה עיקרית אחת ברוב המסעדות הנחשבות, פשוט חובה לנסות. ואם אפשר, אז בכמה שיותר מסעדות, כי בעצם אין כאן שום מגבלה, אלא להיפך...

אז בתיאבון ולהתראות במסעדות!

לאתר פסטיבל שף תאכל לחצו כאן
מאת: מערכת ROL
שף תאכל 4: גורמה בגובה הכיס
פסטיבל האוכל "שף-תאכל 4" יוצא לדרך וכמיטב המסורת מציע ארוחות גורמה הכוללת 3 מנות במחיר מיוחד של 79 ₪ בלבד. הפסטיבל (בשיתוף פורטל ROL) מתקיים בין התאריכים 17 ל-26 בחודש, ולוקחות בו חלק עשרות מסעדות באזור השרון והשפלה, ביניהן מסעדות שף, מסעדות כשרות ומסעדות אתניות
יש לפחות 3 דברים שאם הם עובדים כמו שצריך, אז הם יוצרים הרכב מנצח ועל זה אין מה להתווכח: אוכל טוב, מחיר טוב ומסורת של הצלחה. מה זה מוכיח? שפסטיבל שף תאכל המסורתי, שנערך החודש כבר בפעם הרביעית(!), הוא פשוט אירוע מנצח. במסגרת הפסטיבל, הנערך כרגיל באזור השרון והשפלה, יוכל ליהנות הציבור הרחב מארוחות גורמה דשנות, שיגישו עשרות מסעדות איכות תמורת 79 ₪ בלבד! (כל ארוחה, בכל המסעדות, כוללת 3 מנות מלאות).

פסטיבל שף תאכל 4 יתקיים בין התאריכים 17 ל-26 בחודש יוני הנוכחי. כמו בפעמים הקודמות, גם הפעם משתתפות בפסטיבל מסעדות עלית איכותיות מהאזור, ביניהן מסעדות שף, מסעדות כשרות, מסעדות אתניות ועוד – אוסף באמת מרשים של מסעדות, שהפסטיבל הוא הזדמנות מצויינת להכיר אותן למי שעוד לא הספיק, ובמחיר נוח מאוד לכיס. השפים בחלק מאותן מסעדות שמשתתפות במבצע הרכיבו מנות וארוחות מיוחדות לכבוד האירוע.

פסטיבל "שף-תאכל " מתקיים בפעם הרביעית ביוזמת חברת "פה אחד" בבעלות היזמים ערן זלינגר וטל נחמיה הפועלים למען קידום המודעות הקולינרית בארץ. כמו בפעמים הקודמות, גם הפעם ROL פורטל המסעדות הוא שותף בהפקת האירוע, העמדתו על הרגליים ופרסומו. ב-ROL תוכלו למצוא את כל הפרטים על המבצע, המסעדות המשתתפות ושאר פרטים רלבנטיים (כמו גם כל דבר אחר שצריך לדעת בענייני אוכל, בילויים, ברים, מסעדות והטבות...).

במסיבת העיתונאים לקראת פתיחת הפסטיבל, שנערכה במסעדת טאבולה בהרצליה, אמרו המארגנים: "חגיגת האוכל שף תאכל הפכה למסורת, ובשנה האחרונה נרשמה לה היענות מרשימה, כאשר 60,000 סועדים פקדו את המסעדות - במהלך עשרת ימי קיומה - שבעים ומאושרים".

"ייחודיות החגיגה", ציינו עוד ערן וטל, "היא כמות המסעדות שלוקחות בה חלק ומציעות לקהל הרחב חוויית אוכל בלתי נשכחת של מנות גורמה - ראשונות, עיקריות וקינוחים - בצבעים, בריחות ובטעמים משגעים ובמחיר מפתה של 79 ₪ בלבד".

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על