מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שני - 19.03.2018
החליטו ב"לה גופרה" התל-אביבית לפתוח איתכם את הבוקר ככה בכיף... ארוחת בוקר זוגית ב- 55 ₪ בלבד (במקום 88 ש"ח)!!! תוקף ההטבה- 19/09-30/09/2010. חג מתוק ושמח מ"לה גופרה".

טריאקי: לכבוד בוא חג הסוכות החליטו במסעדת "טריאקי" הפתח-תקוואית לבנות לכבודכם סוכה גדולה וכשרה למהדרין. כולם מוזמנים ליהנות בסוכה של "טריאקי" – הילדים ב-10 ש"ח בלבד*! (*בין תאריכים 22/92010-30/9/2010 כפוף להזמנת ארוחת מבוגר ב-79 ש"ח, לא כולל עסקיות, אין כפל מבצעים, ט.ל.ח). חג שמח, להתראות.

תבלין: מסעדת "תבלין" מיער אשתאול מזמינה את כולם להגיע לחוויה של טבע, טעמים, ריחות וצבעים... במקום – חוות תבלינים ומסעדה חלבית ודגים וכן בתבלין מרכז מידע אזורי של קק"ל. במסגרת חג הסוכות נשחק במשחק מטמון התבלינים! פעילות חווייתית באזור שפלת יהודה לכל המשפחה!!! הראשונים שיפתרו את כתב החידה וימצאו את המטמון יזכו בפרס מתנת "תבלין". כל יום בסוכות בשעה 11:00 בבוקר. המסעדה פתוחה במהלך החג!!!

סינטה בר והאקספרס: במהלך חג הסוכות מסעדות ה"סינטה בר" וה"אקספרס" החיפאיות תהיינה פתוחות כרגיל, כולל ערב החג, החג וחוה"מ סוכות!!! בימי חוה"מ סוכות יוגשו במקום ארוחות עסקיות כרגיל בין השעות 12:00-17:00. ב"אקספרס" מוגשות ארוחות עסקיות סטודנט כל יום, כל היום כולל ערב החג והחג! בנוסף: אתם מוזמנים לפסטיבל הסרטים שייערך ב- 23-30/9 במרכז הכרמל, במרחק נסיעה קצר מהמסעדה. ב- 27.9 ייערך פסטיבל רחוב מוריה – צובחוץ (פסטיבל הרחוב יתחיל בשעה 17:00 ויכלול דוכן של ה"סינטה בר", מוזיקה, פינות יצירה לילדים לאורך ציר מוריה + הופעה של כנסיית השכל!!!) המסעדות יעבדו כרגיל, "סינטה בר" מ-12:00 וה"אקספרס" מ-11:00, גם בזמן הפסטיבל! (משלוחים מהסינטה בר אקספרס יתאפשרו ביום הפסטיבל רחוב - 27.9 עד השעה 19:00). חג שמח.

באגסי: סוכות גורמה בסוכה של "באגסי" – במהלך סוכות תציע ה"באגסי" התל-אביבית ארוחה מיוחדת שתוגש בסוכת המסעדה, שתוקם ברחבת החצר על שדרות וושינגטון, במחיר חגיגי של 79 ₪ לסועד. בתפריט ראשונה לבחירה, עיקרית וקינוח. חג שמח!
מאת: מערכת ROL
חג סוכות שמח במיוחד בפורטל ROL
סוכות הגיע וכולנו מצווים לשבת בסוכה, ליהנות מהחברה ומהביחד וכמובן לא לשכוח – לאכול טוב טוב ולהתפנק כהוגן. מסעדות ארצנו מזמינות אתכם לחגוג איתם בצל סוכתם עם מבצעים משגעים. חג שמח!
מסעדה: אתר ROL
חג סוכות הוא החג האחרון במחזור השנתי לפי התורה. בחג זה מצווה עלינו לגור במשך שבעה ימים תמימים בבית ארעי, שגגו עשוי מסכך – ענפים ועלים. גג שלא חוצץ בינינו לבין השמיים והטבע. לגבי חג הסוכות הייחודי נאמר במפורש "ושמחת בחגך", והוא גם מסתיים בחגיגות הגדולות של שמחת תורה וההקפות.

בוויקיפדיה כתוב ש:"סוכות הוא החג השלישי בשלוש הרגלים, לפי סדר הזכרת הרגלים בתורה. בלשון התורה, חג הסוכות נקרא גם חג האסיף, ובלשון חז"ל, כמו גם בספרי הנביאים והכתובים, הוא מכונה לעתים חג סתם. בזמן שבית המקדש היה קיים, היו העם עולים לרגל לירושלים בחג. מקור השם סוכות הוא בסוכה".

על אף היות החג ותיק ועתיק יומין, עדיין נשמרת גם בימינו המסורת של בניית סוכה מקושטת ויפה, של בילוי בה, אכילת ארוחות בה, ויש שגם נוהגים לישון בסוכתם. איך שלא יהיה – סוכות הוא חג חברתי המאגד את כולם יחד.

בשנה הזו תוכלו, כמו תמיד, שוב לאכול בסוכתכם את הארוחות הביתיות שתכינו, אך תוכלו, כמובן, גם להזמין אוכל במשלוח או בטייק-אוואי מכל מסעדות ארצנו, וכן תוכלו לבוא ולהתארח (ביחד עם כל בני המשפחה) בסוכות הרבות שנבנו בשלל מסעדות ברחבי הארץ.

כמו בכל חג, גם הפעם ליקטנו עבורכם מספר דוגמאות למסעדות שישמחו לארח אתכם בסוכותיהם בחג הקרוב, וכן להגיש לכם מבצעים ייחודיים לחג:

אלפרדו: לרגל חג הסוכות החליטו ב"אלפרדו" שבפתח-תקווה לבנות לכבוד אורחי המקום סוכה גדולה וכשרה למהדרין. כולם מוזמנים! הילדים ב-10 ₪* (*בין תאריכים 22/92010-30/9/2010 כפוף בהזמנת ארוחת מבוגר ב-79 ש"ח,לא כולל עסקיות,אין כפל מבצעים, ט.ל.ח).

בדולינה: מסעדת "בדולינה" מגדרה מברכת את לקוחותיה בברכת שנה טובה – מי ייתן ובשנה הבאה עלינו לטובה נהיה בריאים ומאושרים ונגשים חלומות!!! לרגל השנה החדשה צ'ופר מיוחד - 10% הנחה על כל העוגות, העוגיות והקינוחים ב"בדולינה". המבצע תקף עד סוף החודש ה-30/09/2010.

ברברוסה: מסעדת "ברברוסה" מחיפה מזמינה את כולם לחגוג את ערב סוכות במסעדה עם הפקה חגיגית במיוחד!!! מה בתפריט? לחימום – שלל תקליטני הבית – אריק אסף, דרור גרנוט. צ'ייסרים ב- 10 ₪ בלבד.

אורו: לרגל חג הסוכות בנו לכבודכם במסעדת "אורו" רחובות סוכה גדולה ומפנקת! כמו כן מזמינה אתכם המסעדה לארוחה עסקית ב- 79 ₪. הארוחה כוללת: מנה עיקרית + שתייה קלה + קינוח. ולפינאלה – ארוחת ילדים ב - 10 ₪ בלבד*!!! (*מותנה בהזמנת העסקית). ההטבה תקפה לתאריכים- 19/09-30/09/2010. חג שמח.

לה גופרה: לרגל חג הסוכות
הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על