מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שני - 19.03.2018
רפי כהן, מסעדת רפאל.
למצוא עשרות מתכונים ורעיונות למרקים מחממי בטן ולב.

עד עתה כל מי שקיבל פנייה בעניין נענה בשמחה וברצון ופתח את הלב – מסעדנים, שפים, בשלנים. כולם, כולם בעניין. אפילו מסעדות ורשתות שאינן מגישות מרק. היופי שבדבר, בעלי המסעדות אומרים לנו, שהם לא צריכים לעשות שום דבר מיוחד כדי לעזור לעמותה, פשוט להכין מרקים, להגיש אותם, ובסוף היום לסכם את המכירות ולהעביר את התמורה ישירות לעמותה. כמובן שכולם יקבלו בחזרה קבלה למס הכנסה. היופי הוא גם, שכמו עמותת לשובע בכל 25 שנות פעילותה, ב"יום המרק" לא מבקשים מאיש תרומה כספית, רק לאכול מרק ולהתפלל לגשם ולחורף שיבואו כבר.

אז צאו מהבית ביום ג' הקרוב, 21.12, לאחת מהמסעדות המופיעות באתר בייגלה. הזמינו מרק ובכך תתרמו לעמותת "לשובע" שתעניק למי שכל כך זקוקים לעזרתכם.

רשימת המסעדות המשתתפות מתעדכנת באופן שוטף באתר בייגלה - www.beygale.co.il
מאת: מערכת ROL ואתר בייגלה
יום המרק – ב-21 בדצמבר גם אתם עוזרים לנזקקים
אוכלים מרק ועוזרים למי שאין ידו משגת: פורטל ROL, בשיתוף פעולה עם בלוג האוכל המפורסם "בייגל'ה" ועם עמותת "לשובע", במיזם מיוחד שיעניק קצת חום, תמיכה ונחת לנזקקים. קראו את כל הפרטים!
מסעדה: אתר ROL
כל יום ישנן הזדמנויות לעשות דבר טוב, כזה שישנה למישהו אחר את העתיד, או לפחות ישנה יום בחייו. נסו לדמיין לרגע יום בלי ארוחה. יום בו אין לכם מושג מאין תגיע פרוסת הלחם הבאה. עכשיו העלו בדמיונכם יום אחר – יום בו מחכה לכם בבית ארוחה חמה, מנחמת. יום בלי דאגות, או לפחות עם פחות דאגות.

בעמותת "לשובע" משנים לאלפי אנשים את העתיד מדי יום, והופכים אותם מאנשים רעבים לשבעים. עמותת "לשובע" מפעילה מסעדה, בה היא מאכילה מאות הומלסים ואנשים שידם אינה משגת לקנות מצרכים ולבשל לעצמם ארוחה חמה. במקום פועל גם בית מחסה לדרות רחוב, שמעניק לנזקקות מיטה נקייה, מקלחת, בגדים ועזרה סוציאלית (אם הן מבקשות כזו). אל המסעדה של "לשובע" יכול כל אחד להיכנס ולאכול בשעת הצורך.

בבית "לשובע" לא שואלים אותך שאלות ולא מחטטים לך בנשמה. איש לא יתהה מניין באת ולאן אתה הולך. במקום שאלות תזכה באוכל, כאחד האדם ובכבוד. במסעדה זו העמותה מאכילה מבוגרים בלבד. לילדים דואגת "לשובע" במקומות אחרים. עמותת "לשובע" מפעילה 21 בתי נוער בכל הארץ, בהם יכולים יותר מאלף ילדים, בכל יום, לא רק לקבל ארוחות חמות אלא גם לזכות בעזרה בשיעורי בית וחינוך לערכים.

ב"יום המרק שיביא את הגשם" שיחול ב-21.12, כולנו נאכל מרק. בבית, אצל חברים בברים ובמסעדות. אבל לא סתם נאכל, נאכל למען מי שאין להם. עשרות מסעדות וברים כבר הצטרפו והבטיחו לתרום את תמורת המרקים מיום המרק לעמותת "לשובע". בדף האירוע בפייסבוק יהיה אפשר
הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על