מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שבת - 17.03.2018


בעודנו מנשנשות מההיצע הרב שנמצא על השולחן, הגיעה שוב אותה מלצרית חביבה ושאלה אם נרצה לטעום מהחריימה המהולל. כמובן שזאת הייתה שאלה רטורית ואל השולחן הגיעה צלחת עמוסה בחריימה, טובל ברוטב עגבניות חריף ומשובח בדיוק כפי שדמיינו, והרי אין כמו לטבול פיתה טרייה ברוטב אדום וטעים.

לאחר שלב הנשנושים, הגיע רגע האמת ואל השולחן הגיעו אחר כבוד שני דגים עצומים בגודלם, דניס אפוי במלח ובס בעשבי תיבול. הדניס הנפלא היה טרי, רך ואפוי בדיוק רב, כשטעמו של המלח הגס עוטף אותו מכול הכיוונים ומוסיף לטעם את המליחות הנדרשת. הבס היה מתובל להפליא, כשמעליו זרועים מעט ירקות קצוצים דק, אפויים ומפתיעים בטעמם העדין.

כמו שכבר נכתב, אין כמו דג בערב קיץ. הדגים נאכלו חיש מהר ובעקבותיו לא איחר להגיע קינוח סופלה שוקולד, מלווה בכדור גלידת וניל. גם כוסות אספרסו קטנות הגיעו לשולחן, על מנת להשאיר אותנו עם מתיקות נדרשת לאחר ארוחה נהדרת ומשביעה. למרות כמות האוכל הרבה שאכלנו, יצאנו בקלילות החוצה אל הערב החמים בתחושה של בריאות ושביעות רצון.
מאת: ליה לחמי
תענוגות דגים אצל בני הדייג
אין כמו ארוחת דגים טובה בערבי הקיץ החמים. "בני הדייג" היא מסעדה מושקעת עם חלל אירוח רחב, כך שלמרות הסועדים הרבים שהיו במקום, חשנו בנוח והתרווחנו. כמנות עיקריות הגיעו לשולחן שני דגים עצומים בגודלם: דניס אפוי במלח ובס בעשבי תיבול. הדניס הנפלא היה טרי, רך ואפוי בדיוק רב. הבס - מתובל היטב ומפתיע בטעמו העדין. לא רק דייגים אוהבים דגים
בעונת הקיץ, כאשר השמש קופחת על הראש במשך רוב שעות היום ובגדי הים מחזירים אותנו למוטב ודורשים משמעת אוכל, בימים כאלה אין טוב מארוחת דגים משביעה, לא כבדה - ובעיקר דיאטטית. בני הדייג הוא אחד מהמקומות האטרקטיביים ביותר לארוחות דגים משובחות במחיר הגיוני. אל המסעדה הגענו בערב שישי עם חשש מסוים, שהרי בדרך כלל בערבי שישי מסעדות פופולאריות כמו "בני הדייג" מלאות עד אפס מקום ואם לא טרחת להזמין מקום מראש סביר להניח שתחזור כלעומת שבאת.

עם זאת, ככל שהתקרבנו אל המסעדה, הלכו חששותינו ונמוגו. המקום התגלה כמסעדה ענקית, עם חלל אירוח רחב ומגוון ואופציות ישיבה לרוב. על אף הסועדים הרבים שפקדו את המסעדה באותו ערב, יכולנו לחוש בנוח ולהתרווח במקום מבלי להרגיש צפיפות או תחושת המוניות מסוימת.

בעוד אנו מתרווחים לנו, ניגשה לשולחננו מלצרית חביבה והחלה להוריד אל השולחן מאזטים וסלטים מתוך המגש שבידה, שחשף היצע מגוון ומבחר גדול. על שולחננו נחתו שתי צלחות חומוס - האחת חומוס עם פול והאחרת חומוס גרגרים, סלט סלק מצוין, חצילים חריפים וסלט ירקות נפלא הבנוי מעגבניות ובצל מתובלים היטב. את הסלטים לוותה פיתה חמה וענקית, המכונה "לאפה", שמכינים אותה טריה במקום.

הדפס כתבה שלח לחבר
7135 מסעדות במאגר
”  “ על