מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שני - 19.03.2018


הזמנתי ופל בננה ספליט, שהוא ופל בלגי חם עם בננות בקרמל, רוטב שוקולד חלב וסורבה קוקוס. כבר מהביס הראשון נפטרתי מרגשי האשם, נפרדתי לשלום מהמחשבות על הגיזרה וכמו במדיטציה עמוקה התמסרתי לעונג המעודן. הדס הלכה על קרפ סוזט ברוטב שוקולד חם, מסקרפונה, צימוקים ברום וקליפות תפוזים מסוכרות. כבר בזכות הריח, חיוך לא רצוני נפרש על פניה וצלילי "מממ....." הופקו מגרונה מבלי משים. כמה כיף לחטוא...

יצאנו מה"שוקולד בר" בקושי רב, משום שפשוט לא רצינו ללכת. באין ברירה ומפאת התור שהתגבש בכניסה, צעדנו באיטיות אל עבר המכוניות. הדס סיכמה את הארוחה כטריפ מופלא. האסוציאציה שלי היתה כותרת הספר של לילך סיגן: "געגועים למקס". לא היה מקום לספק: הגעגועים יחזירו אותנו, כבר בקרוב, בחזרה למקדש השוקולד של מקס ברנר.
מאת: עדי אלון
שוקולד בר: התענוג שבחטא
מתוך געגוע למתוק הלכנו, חברתי ואני, ל"שוקולד בר" של מקס ברנר בהרצליה פיתוח. הזמנתי ופל בננה ספליט, שהוא ופל בלגי חם עם בננות בקרמל, רוטב שוקולד חלב וסורבה קוקוס. כבר מהביס הראשון נפטרתי מרגשי האשם, נפרדתי לשלום מהמחשבות על הגיזרה וכמו במדיטציה עמוקה, התמסרתי לעונג המעודן. כמסוממת באפלה, סיכמה הדס את הארוחה כטריפ מופלא
בערב חמישי אחד החלטנו, הדס חברתי הוותיקה ואני, להתאחד בפגישת מחזור (תרתי משמע). כששתינו עם craving פיזיולוגי אנוש למתוק, שמנו פעמינו אל עבר ה"שוקולד בר" של מקס ברנר בהרצליה פיתוח.

הדס, שהגיעה עם מיגרנה, נרפאה מיידית ברגע שנכנסנו לבית הקפה. שני דוודי שוקולד שקופים קידמו את פנינו. סלסלות עמוסות פולי קקאו, לצד בלוקים מאסיביים של המתוק המתוק הזה, היו פזורים על שולחנות התצוגה. האווירה שוקולדית/סקסית/ברית, העיצוב בצבעי שוקולד ואפילו השירותים עושים כאן חשק. לא סתם שיחתנו הובלה, כמו מעצמה, לעניינים שבינו לבינה.

אני לא מחשיבה עצמי כחסידה עיוורת של שוקולדים בפרט ומתוקים בכלל, אבל הפעם החלטתי לחרוג מסלידתי מאוברדוז סוכרי (מה לא אעשה למען חברתי האהובה...). הדס, לעומתי, חשה צורך בלתי נשלט לקפוץ ראש לתוך דודי השוקולד, גם במחיר בן זוגה והצאצא. בשבילה שוקולד הוא סם, אידאולוגיה - ולא אגזים אף אם אומר דת. לאחרונה, הפרה את הגמילה והידרדרה לזלילת אבקת שוקולית בגניבה, בהיעדר ממתקים אמיתיים בבית.

הדפס כתבה שלח לחבר
7137 מסעדות במאגר
”  “ על