מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.03.2018

פורטל ROL, נותן החסות של הפסטיבל ושותף בהפקתו, גאה להביא אל הקהל הרחב בכל הארץ בשורה של אוכל גורמה ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים אטרקטיביים מאוד. כמיטב מסורת פסטיבל "שף תאכל" לסוגיו, מדובר במסעדות איכותיות ונחשבות, שיוצרות חגיגה קולינארית בעלויות שוות לכל כיס. וכאמור – לא רק אוכלי כשר ימצאו כאן טעמים מדהימים והפתעות רבות במהלך עשרת ימי הפסטיבל.

את רשימת המסעדות המשתתפות בפסטיבל ותפריטיהן, תוכלו למצוא בקישור בסוף הכתבה, או פשוט ללחוץ כאן: www.rol.co.il/chef

טל נחמיה וערן זלינגר, בעלי חברת "פה אחד" המפיקה אירועים קולינאריים, מספרים על הסיבה לחגיגות הכשרות: "כיום אנחנו רואים מהפכה בתחום המסעדות הכשרות, שמציגות תפריטי גורמה שאינם נופלים ברמתן גם ממסעדות השף המובחרות באירופה. כדי להחזיר עטרה ליושנה, החלטנו להעמיד את המסעדות הכשרות באור הזרקורים, ולהוכיח אחת ולתמיד שהמנות הכשרות אינן נופלות ברמתן ממנות הגורמה הרגילות, ובאותה נשימה גם להכיר לקהל הישראלי את המטבחים הכשרים המובחרים".
מאת: מערכת ROL
גורמה כשר? יש דבר כזה!
מסעדות הגורמה הכשרות מתאחדות ויוצאות בפסטיבל טעמים וניחוחות מרגש: "שף תאכל כשר", פסטיבל ייחודי שבו מיטב המסעדות הכשרות מציעות תפריטים מיוחדים במחיר של 79 ₪ בלבד לארוחה שלמה!
הפסטיבל הקולינארי של מיטב המסעדות הכשרות יוצא לדרך! לראשונה בישראל ובעולם, יציע פסטיבל "שף תאכל כשר" את מיטב המסעדות הכשרות, שהחליטו להוכיח קבל עם ועדה שאוכל כשר יכול להיות גם אוכל גורמה יצירתי, טעים ואנין.

במסגרת פסטיבל "שף תאכל כשר", שייערך בין התאריכים 18-28 בפברואר (ל' בשבט- י' באדר תשס"ז) , תוכלו להיחשף לקשת רחבה של 35 מסעדות מאזור השרון, המרכז והדרום, הכוללות מסעדות שף, מסעדות בשריות, תפריטים אתניים ומסעדות חלביות. מיטב המסעדות יגישו לכם תפריטי חורף מיוחדים - לא לדתיים בלבד – ב-79 ₪ בלבד לארוחה מלאה! זאת ההזדמנות להתחבר למקורות ולגלות סצינה קולינארית חיה ובועטת, עם מסעדות כשרות, כשרות למהדרין, ואפילו כשרות גלאט.
הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על