מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.03.2018


"בשנים האחרונות ראינו מגמה של עליית מחירים במסעדות, גם כאשר מדובר היה בארוחות עסקיות או במבצעים. הפעם, לאור המצב, חשבנו שיהיה נכון להציע מחיר אטרקטיבי ונגיש, אשר יאפשר לקהל גדול ככל האפשר לנהור אל המסעדות ולטעום את מבחר המאכלים המעולים של המסעדות בישראל" מסביר ערן זלינגר, שותפו של נחמיה, ומוסיף בחיוך כי "השנה הקיץ חם במיוחד ולכן החלטנו לשים דגש על מנות קיציות, מפתיעות ומרעננות, שיקלו על החום ולא יכבידו יותר מדי".

פסטיבל "שף תאכל 8" מתקיים ביוזמת חברת "פה אחד", המפעילה יוזמות ואירועי מסעדות, אתר האירועים במסעדות Chef-tochal.co.il , בשיתוף רשת המקומונים "ידיעות תקשורת" ואתר המסעדות ROL.co.il .
מאת: מערכת ROL
שף, תאכל - ותשמור על הכיס
כמיטב המסורת, מציע גם בפעם ה-8 פסטיבל "שף תאכל" חוויה של טעמים בעשרות מסעדות מובילות ובמחיר חסר תקדים: 69 ₪ לארוחת איכות מלאה, בעשרות מסעדות ברחבי הארץ. הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 19 ל-29 ביולי בשיתוף פורטל ROL. להיות שבעים בפחות מ-70
הימים הם ימי מיתון ובענפים השונים מחפשים דרכים מגוונות למשוך ולגרות את טעמם של הצרכנים ליצירת מומנטום חיובי ועידוד הצמיחה. בהתאם לכך, חברת "פה אחד" פותחת החודש את פסטיבל "שף תאכל 8" זו השנה החמישית.

69 מסעדות מובילות מציעות במהלך עשרת ימי הפסטיבל, ארוחות טעמים, אנינות ואיכותיות, במחיר נמוך במיוחד של 69 ₪ לסועד. "אנו מקיימים את הפסטיבל כבר חמש שנים ומאות אלפי אנשים כבר הספיקו ליטול בו חלק" מספר טל נחמיה, מנכ"ל חברת "פה אחד" ויוזם פסטיבל "שף תאכל". "הפעם, בגלל המצב, החלטנו שחשוב לשמור על תמחור נמוך במיוחד של הארוחות", הוסיף.

פסטיבל האוכל "שף תאכל", שייצא לדרך בפעם השמינית, הוא אירוע מרכזי בו מוצע לסועדים ליהנות ממבחר תפריטי קיץ מרעננים, פרי יצירתם של השפים המובילים בארץ. בפסטיבל שיתקיים בין התאריכים 19-29 ליולי, ישתתפו עשרות מסעדות איכותיות, כאשר בכל אחת מ-69 המסעדות המשתתפות בפסטיבל יוצעו מנה ראשונה ומנה עיקרית במחיר תואם של 69 ₪ לסועד.

הדפס כתבה שלח לחבר
7139 מסעדות במאגר
”  “ על