מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.03.2018


פרנק הגה שורה של סדנאות בישול במתכונות שונות, כדי לחלוק יחד עם המתכנסים ב"כנסטאל" את רזי הכנת הסעודה. במקביל, יוצר השף פרנק אזולאי ב"כנסטאל" מרחב קולינארי נעים ומזמין לאירוח אירועים עסקיים ופרטיים, כמו ארוחות ערב עד 40 סועדים, אירועי קוקטייל, מסיבות רווקות, ארוחות נושא ועוד.

שף פרנק אזולאי רוקח תפריטים ייחודיים, המוזמנים מראש ומותאמים עד רמת החוויה במקום. אם בישיבה מסביב לבר, מול מטבח פתוח, או סביב שולחן אבירים גדול. מגוון סדנאות הבישול והאירועים ב"כנסטאל" מבוסס על מטבח כשר, יצירתי ומפתיע.
מאת: מערכת ROL
סדנת בישול חוויתית - ללמוד ממקצוען
"כנסטאל" – מתחם מיוחד בו מתקיימות סדנאות בישול – הוא במידה רבה משאת ליבם של אלה שאוהבים לבשל ולאכול: סטודיו רחב-ידיים ובו שני מטבחים מאובזרים למשעי, שולחן אבירים רומנטי, סלון מפנק, והאפשרות לבשל עם השף פרנק אזולאי
השף פרנק אזולאי החל את מסעו הקולינארי עוד בגיל 14, כשהתחיל ללמוד בבית הספר לבישול בשטרסבורג. במשך שנים עבד פרנק במטבחים של השפים המובילים בצרפת ובניו-יורק. בארץ ניצח פרנק על המטבחים במסעדות "פרנק", "פרנק פיש", ו"דלידג", ואף התגלה כשף בעל יכולות טלוויזיוניות מוכחות, כשהופיע בתוכניות "סיגליות", "הכי טעים שיש", "מנה מנה" עם פרנק אזולאי וב"קרב סכינים".

לפרנק ותק של 25 שנים בענף הקולינאריה, והוא מתאפיין בחשיבה חדשנית ובועטת. סגנון הבישול שלו מערב אלמנטים ממטבחיים צרפתיים עיליים עם אוכל רחוב מקומי, אסיאתי וביתי. סגנונו הייחודי של פרנק הוא תולדה של קורות חייו, המסעות שעבר וסך כל הטעמים, הריחות והצבעים שספג. אוכל מבחינתו זו דרך חיים. כל חוויה בה התנסה נצרבה בזיכרון הקולינארי שלו וכיום היא מועברת הלאה בחגיגה של תיאורים וטעמים.

כיום מתגאה פרנק אזולאי ב"כנסטאל", מתחם ייחודי המתפקד כסטודיו לבישול, אותו הקים אזולאי במטרה ליצור מקום התכנסות בעבור אנשים שרוצים לחוות חוויות קולינאריות שונות. הסטודיו מאפשר למבקרים בו להיות נוכחים ופעילים בתהליך יצירת האוכל, מתחילתו ועד להגשתו אל הסועד – גם בצד שמאחורי הקלעים: מהרגע שחומרי הגלם ראשוניים ובתוליים ועד לרגע בו המנה מקבלת צבע, צורה, ואופי ייחודיים. "כנסטאל" מציע מגוון פעילויות: ארוחות פרטיות, מסיבות קוקטייל, סדנאות פרונטאליות, הדרכות בר ועוד.

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על