מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום רביעי - 21.03.2018


ל"בראלי" תפריט בו תמצאו ארוחות בוקר, סלטים, שפע כריכים תוצרת בית, עוגות ועוגיות. גלעד בחר לארוחת הבוקר בשקשוקה ואני לקחתי קיש ברוקולי. שתי המנות הגיעו עם לחם, טחינה וסלט הבית. האמת – אני אתחיל בתיאור הסלט, כי הוא פשוט היה כל כך טרי וקצוץ דק כמו שאני אוהבת. דניאל ממש הכין לי אותו, כמו קרא את המחשבות שלי. תיבול עדין, מעט שמן זית ולא צריך יותר. ב"בראלי" נהנים אפילו מהסלט הירקות הפשוט כי הוא טרי ונעשה באהבה של קפה שכונתי שאין לה תחליף ברשתות הגדולות.

קיש הברוקולי שלי היה טעים וחמאתי. כזה נימוח מבפנים ופריך בצדדים. כמו שאני אוהבת. השקשוקה של גלעד הפתיעה עוד יותר. השקשוקה הוגשה על מחבת חם והביצים שחו ברוטב עגבניות ביתי-אמיתי בתיבול עדין. גלעד לא הפסיק להתפעל. השקשוקה ממש הזכירה לו טעם של בית. הוא בצע שוב ושוב מפרוסות לחם הדגנים שהוגש לנו ולא הפסיק להחמיא. קראנו מהר לדניאל שיבוא לשמוע את השבחים, למרות שלא אומרים שיבחו של בית קפה בפניו. אז מה?
מסביבנו ישבו "יושבי פרלמנט" על רוגעלך וקפה. רואים שהם קבועים, בטח שבים למקום יום יום כדי ליהנות מכל מה שיש לו להציע. גם הצעירה התל-אביבית שעצרה לקפה (משובח) באמצע היום נראתה מאושרת. "בראלי" הוא פשוט המקום הקבוע לכולם! אנשים מכל המינים והגילאים ירגישו ב"בראלי" שהגיעו למקום הנכון. כי קפה טוב בבוקר זו הפתיחה הכי טובה של היום!
מאת: אודליה צדוק
לגמרי לא אוכל מהיר
קפה "בראלי" התחיל עם סניף בשכונת ל' בתל-אביב ואחר כך התווסף אליו סניף מצליח ברחוב בורלא, סניף באזל המקסים (ובדרך יש עוד). המקום משמש כבית קפה שכונתי אהוב ופופולארי המספק לאורחיו פינוק מענג בדמות מוצרים אהובים, ארוחות מעולות ושירות אדיב וחייכני
מסעדה: בראלי
תל-אביב – עיר אפשרויות האינסוף בה הכל יכול לקרות. תל-אביב יכולה להפתיע מדי יום, להמציא את עצמה מחדש כל פעם, אך גם לגרום לנו לתהות: "איך לא חשבו על זה קודם?!". בימים שרשתות בתי הקפה נמצאות בכל בלוק בעיר יש לצידם גם את בתי הקפה השכונתיים, המשפחתיים, אלה שבעת כניסת הלקוח הקבוע מיד מרתיחים את הקפה חזק-חזק, בדיוק כמו שהוא אוהב, עוד בטרם פצה את פיו. מקומות שכאלו שאופים את הרוגעלך במקום יום-יום, וכל שעליך לעשות הוא רק לקטוף אותם מהמגש לבוקר של כיף או למנוחה של שישי בצהריים במרפסת עם העיתון. אך איפה ניתן יהיה לשלב בין השניים? מקום שתהיה בו גם השגרה הבריאה של מנות דומות, וגם היחס החם של העובדים והכבוד לרוגעלך. בעניין הזה תל-אביב מפתיעה שוב: תתפלאו אבל בתל-אביב ישנו מקום שמשלב גם רשת בתי קפה וגם בית קפה שכונתי! מדובר בעצם על רשת בתי קפה שכונתיים. איך לא חשבו על זה קודם?!

רשת "בראלי" הוקמה לפני שנים כבית קפה-קונדיטוריה ברחוב בראלי בשכונת ל'. מה שהתחיל כמקום חובה לבקר בו בכל בוקר, ללגום בו קפה נהדר ולכרסם רוגעלך ביתי, הפך אט אט למקום שכל שכונה רוצה להתהדר בו. אחר כך נולד "בראלי בזל", ואפילו יש לו אח קטן בדרך במתחם ג'י...

לקחתי את גלעד ידידי לטעום מהשכונתי הבא של תל-אביב – "בראלי בזל". כי מה שטוב בבזל – טוב גם לנו. דניאל המלצר החביב מיהר להגיש לנו קפה קר אמיתי. לא ברד תוצרת אבקה. פה יודעים בדיוק מה אני אוהבת – קפה אמיתי, עם החום של תל-אביב עדיף שהוא יהיה קר. אז פעמיים קפה קר לנו. עשה לנו ממש טוב. ככה טוב להתחיל את הארוחה. התחלנו את הארוחה ברגל ימין.

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על