מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום ראשון - 18.03.2018


בעיקריות הלכנו על שילוב אסייתי-איטלקי משהו. אני לקחתי מנת ירקות צלויים על אורז, עם פורטבלו בגריל ורוטב סאטה. מנה יפיפייה וצבעונית של הר ירקות צלויים עם פורטבלו שמתחת מסתתר הר אורז נימוח ומלא בטעמים מכל הירקות והרטבים. זו הייתה מנה מעולה, צבעונית וארומתית. חברתי היקרה הזמינה לינגווני בקרם אבוקדו עם ברוקולי ואגוזי קשיו. מנה עליזה, צבעונית וטעימה. שתי המנות היו גדולות וטעימות וגרמו לשתינו לשלוף מזלגות ולפלוש זו לצלחתה של זו, הרי אנחנו עובדות יחד, לא? משפחה אחת גדולה.

לקינוח לקחנו מנת טירמיסו עם נגיעות אספרסו – 'tazza doro', שהייתה סמיכה וטובה. זה היה מעדן לכל דבר ועניין, ושתינו הסכמנו על כך. זו ממש הייתה 'קערית הזהב' (פירוש המלים טאצה ד'ורו באיטלקית) שלנו. עכשיו היינו שבעות ומרוצות לחלוטין.

במהלך הארוחה הנפלאה הזו לגמנו לנו מהקפה המצוין של "טאצה ד'ורו" – הזמנו קפה קר מתוצרת tazza doro – שגם הוא היה זהב טהור לגרון ולנשמה. אז בפעם הבאה שנהיה מורעבות, במקום להתרוצץ ברחובות הלחים של תל-אביב – טלפון אחד ל"טאצה ד'ורו" ואנחנו מסודרות.
מאת: מערכת ROL
משלוח מוצדק
גרים באזור מרכז תל-אביב ונוחת עליכם רעב? קפה טאצ'ה ד'ורו מנווה צדק, המגיש ללקוחותיו אוכל איטלקי וקפה איכותי שמיובא היישר מרומא, ישמח לשלוח אליכם את ההנאות הקולינאריות שהוא מייצר
בית הקפה "טאצה ד'ורו" בנווה צדק קיים כבר עשור. אני מכירה אותו מזה שנים מספר אך מעולם לא חשבתי פשוט להזמין ממנו משלוח. בשבוע שעבר, כשהייתי תקועה עמוק במשרד ורעבה ברמות מסוכנות, פתאום חשבתי על מנה שאני ממש אוהבת של "טאצה ד'ורו" ואז נפל לי האסימון. חיפוש קטן בגוגל העלה אתר בית של המקום ומשם הדרך להזמנת המשלוח הייתה קצרה.

זו הייתה שעת צהריים ולמרות הלחץ, לכאורה, השליח לא התמהמה. איזה כיף היה לקבל את פניו ולפתוח את האריזות הנוחות והריחניות שהוא הביא. מה היה שם? הזמנתי יחד עם חברה לעבודה ארוחה עסקיות לכל אחת. מחירי הארוחות נעים בין מחיר 49 ₪ ל- 69 ₪, והן מוגשות או נשלחות בימי חול בין השעות 12:00 ל-17:00. כמובן שאפשר להזמין בכל שעות היום בתעריפי המסעדה הרגילים (והסימפטיים גם הם, אגב).

לראשונות הזמנו ארנצ'יני – כדורי ריזוטו ומוצרלה על יוגורט-אורגנו, ומנת חציל בלאדי על עגבניות ברוטב גבינת עזים עם קלמטה. שתיהן היו טובות ושחו ברוטב צבעוני ומסקרן. חברתי התלהבה מהארנצ'יני. לאחר סיום המנות בצעתי ממנת הלחם שהטרפה למשלוח, ניגבתי עם הלחם את הרטבים הנלווים, ואמרתי: "צריך להחמיא ללחם, הוא פשוט טוב..."

הדפס כתבה שלח לחבר
7137 מסעדות במאגר
”  “ על