מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.03.2018


השנייה היא קומבינציית תות – 55 ש"ח (כוללת 4 יח' אינסייד-אאוט פוטו מאקי טונה אדומה, 4 יח' אינסייד-אאוט פוטו מאקי דניס ספייסי, 4 יח' פוטו מאקי סלמון סקין).

לא עברה חצי שעה, ובדלת נכנס שליח עמוס שקיות. בתוך השקיות התגלו כמה הפתעות נעימות: קודם כל, האריזה. ב-"Sushi2go" עיצבו אריזות פלסטיק קומפקטיות ויעילות, הן באטימותן והן בקלות פתיחתן, בנוסף לצורתן האסתטית. אחרי האכילה, בהחלט ניתן להשתמש באריזות הללו לשימושים משימושים שונים.

התחלנו לאכול. אני התלבשתי בעונג על הפוטו מאקי סלמון, בעוד מיטל גומרת את ההלל (וכמעט גומרת...) מטעמו של האינסייד-אאוט אבוקדו עטוף בסלמון. תוך דקות, לא הותירו סיון ורן בשולחן שלידנו ולו זכר למטעמי קומבינציית התות המרשימה, ממנה הספקתי לגנוב חתיכת אינסייד-אאוט פוטו מאקי טונה אדומה – וכל מילה מיותרת. פשוט מצויין.

סיכום: משתלם ביותר. "Sushi2go" מספק משלוחים של סושי מקצועי וטעים, בכמות נדיבה ומחיר שתלוי בכמות ההזמנה, אך בהחלט הוגן והופך את הסושי ממאכל של עשירון עליון לכזה שהוא עממי ונגיש. לא בכל יום אפשר לומר שפשוט נעשיתי שבע מסושי נטו... (בתפריט, אגב, ניתן למצוא גם סלטים יפניים ב-11 ₪, וקומבינציות סושי שונות עד למחיר של 59 ₪ - כך שהכל בידיכם, ביחס לטעם ולתקציב). המשלוח מגיע מהר, ארוז היטב ובקיצור: Sushi To Order.
מאת: תומר שי
sushi2go - סושי אמיתי אצלכם בבית
"Sushi2go" התל אביבית היא מחלוצות ארצנו בהגשת סושי בשיטת ה-Take Away והמשלוחים, שזמינים סביב השעון ללקוחות שבאים ליהנות מהשירות ומהמגוון. הזמנו למשרד שתי קומבינציות, התרשמנו מהטעם, מהמנות הנדיבות ואפילו מהאריזות המיוחדות. לסיכום: משתלם ביותר
עבור רבים וטובים מידידיי, סושי הוא משאת נפש, סוג של פנטזיה. עונג קולינארי, מדיף ניחוחות אקזוטיים וארוז בחתיכות צבעוניות קטנות מגולגלות בקומפקטיות. הקוץ שבאליה נעוץ בכך, שלא רבים הם המקומות שיודעים לעשות סושי איכותי ומקצועי ראוי לשמו, וגם במחיר, שבדרך כלל אינו זול.

לכן, כל חובבי הסושי באשר הם, חייבים להכיר את "Sushi2go" - מקום חדש יחסית בתל אביב, שהוא לא רק מקצועי ואיכותי, אלא גם מהפכני ממש. "Sushi2go" התל אביבית היא מחלוצות ארצנו בהגשת סושי בשיטת ה-Take Away והמשלוחים, שזמינים סביב השעון ללקוחות שבאים ליהנות מהשירות ומהמגוון, שיטה נפוצה ומקובלת בארה"ב ובאירופה.

יש שולחנות ב-"Sushi2go" - זה לא שלא ניתן לשבת. המקום מודרני, מעוצב בנעימות וישמח לארח כל דיצריך. אבל למה לשבת, אם אפשר לקחת, או להזמין? כאמור, המסעדה מוכוונת ומתוכננת במיוחד כדי לתת לכם את האטרקציה האולטימטיבית: ארוחת סושי דשנה אצלכם בבית, בשיא הנוחות, עם החברים או מול הטלוויזיה...

הרבה סושי - ולא רק סושי - תמצאו ב"sushi2go": התפריט כולל מגוון של כ-20 מנות, שעונות על כל דרישה - ובנוסף מבחר סלטים יפניים קרים. ניתן להרכיב שילובים שונים לפי העדפה ויש גם מנות שהינן צמחוניות בלבד וקומבינציות עם דגים בכמה סגנונות. בנוסף, יש קינוחים, חטיפים ושוקולדים יפניים בעיצובים מקוריים.

אני לא מאלה שממליצים בלי שניסו את הדבר האמיתי. וכך, באחד מערבי השבוע שעבר, הזמנתי אחר כבוד אל המשרד בו אני עובד משלוח של "Sushi2go". מתוך התפריט העשיר, הוזמנו שתי קומבינציות, לפי בחירת הקולגות: האחת היא קומבינציית פריחת הדובדבן – 39 ש"ח (כוללת 2 יח' פוטו מאקי ירקות, 2 יח' פוטו מאקי סלמון, 2 יח' פוטו מאקי סלמון סקין, 2 יח' אינסייד-אאוט עם אבוקדו עטוף בסלמון).

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על