מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 19.01.2018


עם המשלוח הגיעו זיתים ברוטב הבית ורטבים ארוזים לצד הכריכים שהזמנו: "רמטכ"ל" – כריך על בסיס רוסטביף ואנטריקוט ברוטב הבית הידוע, ו"שיאטו" – כריך על בסיס נתחי פרגית ובצל. הרמטכ"ל והשיאטו הגיעו תוך דקות בג'בטות פריכות ודקות. אחזתי בשתי ידיים את הרמטכ"ל ולא הפסקתי לנגוס. הטעם של הבשר היה מעולה, משהו בתיבול הסודי שלהם הכניס טעם בייתי לסנדוויץ', וגרם לי לא להפסיק. המשהו הזה אחז אותי עד תום. הרוטב הפיקנטי שהתלווה לרמטכ"ל היה גם מעולה. כמו שמרלינגית אמיתית מרחתי לפני כל ביס קצת מהרוטב. והתענגתי, אוי זה היה טעים. ממש אידילי גם לצהריים וגם לערב! חברתי הלכה על "שיאטו" עם נתחי פרגית מעולים, מלאים ברצועות בצל שמוסיפות ארומה ועידון לסנדוויץ'. גם היא הייתה מרוצה מה"שיאטו" שלה. אכלנו בלהט, מסרבות להרפות מהרמטכ"ל והשיאטו. הג'בטה הייתה פריכה מאוד וכיפית. כזו שנותנת מקום לבשר ולא ממלאת את הפה בבצק. זה הסוד של "שמרלינג" – גם הג'בטה הטובה מפנה את מקומה לטעמים של הבשרים והרטבים המיוחדים.

בסיום הארוחה הגענו למסקנה שסופסוף יש משהו מרענן בגבעתיים, שידועה כ"עיר בתי הקפה". "שמרלינג" נחתה על גבעתיים כפנינה ומאירה אותה בחום ובטעמים שלא נראו באזור המרכז! השילוב של מתכוני הבית שלהם, השירות המעולה, המשלוחים והעסקיות השוות, קוראים לנו רק לרצות לאכול עוד מהשמרלינג הזה. אני מבטיחה שאני עוד אתפקד. ארוץ בהצדעה ואצעק: "כן הרמטכ"ל!"
מאת: מערכת ROL
משלוח מתוקתק
"שמרלינג" - רשת סנדוויצ'ים בשריים חמים וכשרים – פתחה סניף ברחוב כצנלסון בגבעתיים. אתם מוזמנים להגיע למקום או להרים טלפון ולהזמין משלוח. הוא יגיע מהר, יהיה חם, מנחם וטעים טעים
איזה ארוחת צהריים היא הארוחה האולטימטיבית שלכם? האם סטייק טוב יספק אתכם? ברור שכן, אבל לא תוכלו לחזור לעבוד! סושי יספיק? אולי ישביע, אבל לחצי השעה הקרובה. פיצה – כנ"ל, נודלס מוצף בשמן. סנדוויץ' טוב הוא הבחירה האולטימטיבית לארוחת צהריים! משביע, טעים, לא "משתק" אותנו להמשך היום. אבל סנדוויץ' בתור ארוחת צהריים, צריך להיות חם כדי לספק. סנדוויץ' חם ומהיר, זה השילוב הנכון לארוחת צהריים.

"שמרלינג" היא רשת סנדוויצ'ים בשריים חמים וכשרים, שהתחילה את דרכה בסניף קטן בכפר עזה ועם הזמן התפתחה עם סניפים נוספים. הסנדוויצ'ים של "שמרלינג", מלאים בנתחי פרגית, אנטריקוט ורוסטביף. הסנדוויצ'ים ה"גבריים" האלו גם זכו בשמות מיליטנטיים כמו: התותח, הרמטכ"ל והכבאי. באופן מרענן הסנדוויצ'ים של "שמרלינג" קרואים גם בשמות הקליינטים, שממציאים שילובים שתקעו יתד בתפריט של ה"שמרלינג". "שמרלינג" ידוע לא רק כבחירה האולטימטיבית של ארוחת סנדוויץ' חם, אלה כאחד הסנדוויצ'ים הטובים שיש !

"שמרלינג" סניף כצנלסון-גבעתיים הוא סניף די חדש בסביבה. אפשר לפקוד את הסניף הקטן והחמים, שריח הבשרים על האש המשגע אופף אותו (כי "שמרלינג" לא מטגנת את חתיכות הרוסטביף והאנטרקוט שמככבים לה בסנדוויצ'ים, אלה מקפיצה אותם על הגריל, ללא שמן, מורחת בעוד רטבים, מכניסה לג'בטה איטלקית טרייה, ומקפיצה לנו את הסנדוויצ'ים הטובים האלה ישר לפה) או להזמין מהם משלוחים. אלו יגיעו צ'יק צ'ק כשתכולתם עוד מהבילה, ובעיקר – טעימה כל כך.

הדפס כתבה שלח לחבר
7101 מסעדות במאגר
”  “ על