מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום רביעי - 21.03.2018


תוכנן של הקופסאות לא אכזב אף הוא. נתחיל במנות השיתופיות: הכנפיים היו כל-כך טעימות עד שהרגשנו פספוס על כך שהזמנו את המנה הקטנה, שכן בהחלט נשארה כמיהה לעוד. סלט הקימצ'ה נחטף במהירות ע"י ידיים רעבתניות ועל אף שהכיל כמות די נכבדה, מהר מאוד לא נשאר כלום. אני משערת שההצלחה שלו נעוצה בעובדה שהוא לא היה מתוק מדי והכיל בדיוק את הרכיבים הנכונים. "זו שכבר אכלה" טענה שהיא על סף הרעלת כרוב אחרי שזללה את רוב הסלט לבדה... הסלט הירוק שנשאר קצת מאחור חולק בצורה שווה בין הצלחות המסתובבות והיה מרענן מאוד לצד המנות העיקריות. מרק המיסו שהזמנתי הגיע בקופסא מכובדת והיה עשיר בטופו ואצות והכי חשוב, לא היה מלוח מדי – כמו שהוא מוגש ביותר מדי מקומות, לצערי. מנת הבקר בפלפלים הייתה מעולה, למרות שחשתי קצת בחסרונו של הסוכר שביקשתי מראש להוריד. השעועית השחורה שגרמה ללבטים רבים טרם הזמנת המנה התגלתה כשיחוק והוסיפה המון לטעם. "זה שתמיד מוכן להצטרף" התענג בחשאי על הפתאי, כאילו מעולם לא אכל את המעדן הזה ורק הרגע גילה את קסמו של המטבח האסייתי. הפרצוף שלו בישר שהוא ממש שמח שאני לא אוכלת פחמימות כך שאין סיכוי שאגנוב לו ולו ביס אחד... המנשנשות הביעו חוות דעת דומה על הסיגרים והאגרולים: פריכים מבחוץ, רכים מבפנים, מילוי נהדר והכי חשוב – מעט שמן! הסושי נעלם כלא היה, מה שהפתיע אותי בהתחשב בעובדה שכולם נאנקו בקולי קולות שהם מפוצצים ושהזמנו יותר מדי אוכל כי לא צפינו שהמנות יהיו כל כך גדולות...
לסיכום: "סאטורי" מספקת גם אוכל מצוין, וגם חווית משלוח מקצועית במיוחד. אין ספק שהטלפן שלהם הולך להכיר אותנו טוב מאוד...
מאת: סיון מנשה
משלוח ללא מנוח
הם מגיעים לכל פינה, בזריזות מפתיעה, אין אצלם טעויות והמנות שלהם פשוט מצוינות – קבלו במחיאות כפיים ס-ו-ע-ר-ו-ת את שירות המשלוחים של "סאטורי"!
מסעדה: סאטורי
מכירים את זה שאתם מזמינים משלוח ומשהו חייב להשתבש? עיכוב של שעה, חסרה מנה, הסכו"ם נשכח, לשליח אין עודף וכו' וכו' וכו'... אז נכון שזה תמיד ממסעדה פעילה ויש המון עבודה וכולם מזמינים באותה השעה וכל בנאדם טועה, אבל אנחנו קצת מאסנו בשירותי משלוחים לוקים בחסר, אז החלטנו הפעם ללכת על בטוח: מקום שעיקר עבודתו הוא משלוחים, ושערוך להאכיל פחות או יותר את כל גוש דן – "סאטורי". המסעדה, הממוקמת ברמת החי"ל, עברה לאחרונה שדרוג מהפכני והחליטה להתמקד בתחום המשלוחים, להתמקצע בנושא, לעבוד עד השעה 23:00 ולשגר את האוכל המצוין שלהם לא רק לרמת גן ולצפון תל-אביב, אלא גם לבני ברק ואפילו אל אנשי דרום תל-אביב הרעבים.

אנחנו, צוות ROL, בירכנו על היוזמה, שכן במיקומנו הנוכחי אנו מאוד מוגבלים מבחינת האפשרויות להזמין אוכל טוב, המתנו לשעת רעב מתאימה, פתחנו את התפריט של "סאטורי" באינטרנט, והתחלנו לנסות ולבחור מהמגוון הרחב של המנות האסייתיות שמגישה המסעדה. לבסוף נפל הפור, הרכבנו נבחרת מנות מנצחת והתקשרנו ל"סאטורי" לראות אם הם עומדים במבחן המשלוחים. המענה הטלפוני היה מהיר ויעיל ואחרי 35 דקות בלבד(!) הונחו על שולחננו שקיות גדושות במנות חמות חמות. כמה וכמה זוגות עיניים בחנו בקפידה את תכולת השקיות, והתוצאה: שום מנה ו/או רכיב לא היו חסרים, עובדה מרגשת בפני עצמה והתחלה מצוינת לארוחה.

השקיות העמוסות טמנו בחובן סלט קימצ'ה גדול, לחלוקה בין כל הנפשות הפועלות, מנת אגרול בנשנוש בשביל "זו שכבר אכלה", מרק מיסו ובקר פלפלים עם בקשה מיוחדת ללא תוספת סוכר, בשבילי, סיגרים ממולאים בעוף לטובת "זו שאוהבת לגוון" ופתאי עוף כדי שגם "זה שתמיד מוכן להצטרף" ייהנה מהחגיגה... כחלק מהתכנית הקיבוצית הזמנו בשותף כנפיים, סלט ירוק ורול קרייזי סושי. המנות הגיעו ארוזות בצורה מושלמת ומחולקות בסדר מופתי, שבאופן מוזר הזכיר לנו את המחסנים של איקאה...

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על