מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שבת - 17.03.2018


נילי הזמינה את גולת הכותרת של הבית – קציצות טלה בג'בטה עם ירקות, טחינה וחציל קלוי, שהיו למעדן-גורמה שכל אחד רצה לקחת ממנו ביס. בעודנו בולסים, היינו מרוצים לא רק מהטעם (הבאמת מיוחד), מהכמות (שתשביע גם גדוד) אלא גם גם מהטריות – יש לציין שההזמנה הגיעה מהר וההמבורגרים היו עדיין חמים, והגיעו גם עם רטבים ותבלינים.

על קינוח בוודאי שלא ויתרתי. למרות שכל השאר נותרו מאחור, מפוצצים ושבעים, הצלחתי אני להתמודד בשמחה ובכיף עם המלבי הביתי שהזמנתי, אותו חיסלתי בשקיקה.

ובכן, בעיית הרעב ונפתרה, ואף יותר מכך: ההתלבטות הקבועה של "מאיפה להזמין" ו"האם יספיק לכולם" ו"כמה זמן עד שהמשלוח יגיע".... כל דילמות הרעב הקבועות, שכולנו מכירים בערבי החורף קרים, נפתרו אחת ולתמיד. "ג'וז בר-בורגר" – משלוח מהיר, טעים ומשתלם במחיר שווה לכל כיס.
מאת: אודליה צדוק ומערכת ROL
הרעב נגוז עם משלוח של ג'וז
היינו 3 רעבים אובדי עצות עם מקרר ריק, עד שנזכרתי במקום מצוין בו אכלתי בהנאה לפני כמה ימים. לשם שחזור החוויה הזמנו מ"ג'וז בר-בורגר" התל אביבי המבורגרים עסיסיים וקציצות טלה בג'בטה, וקיבלנו משלוח חם, טעים ועסיסי, שפתר את בעיות הרעב ואת ההתלבטות התמידית של מאיפה מזמינים
הכול התחיל ביום עבודה מפרך שהסתיים מאוחר. הבטן מקרקרת, בחוץ כבר חשוך וממש לא בא לי לצאת מהבית, או אפילו לקום למקרר ולנסות לבשל משהו משאריות המצרכים הבודדות ששרדו. ליאור, נילי ואני הסכמנו יחדיו - משלוח הוא הפתרון! לאחרונה הייתי במקום אחד לא מתיימר, אינטימי, מפטם ומחבק גם יחד: "ג'וז בר-בורגר", שעושה גם משלוחים – ובהחלט רציתי לשחזר את החוויה, הפעם על הספה מול הטלוויזיה. בביקורי במקום למדתי כי "ג'וז בר-בורגר" שייך לגו'ז – הלא הוא יוסף חגי. ג'וז, שלפני 3 שנים פתח בהודו מסעדה ישראלית באווירה אינטימית ואמיתית, החליט להעתיק את האווירה האמיתית הזו גם לישראל – ולכן פתח את ה"ג'וז בר-בורגר" לפני כתשעה חודשים, לשמחתם של הרבה תל-אביבים.

ה"ג'וז בר-בורגר" התל אביבי כשמו כן הוא - מתמחה בהמבורגרים, שנעשים ונטחנים כולם במקום. במשלוח, כמו במסעדה, אפשר לבחור בין המבורגר בקר, המבורגר עגל-טלה והמבורגר צמחוני – כולם באים בשלושה גדלים שונים ובשלוש דרגות חריפת שונות. בנוסף לקציצות ניתן למצוא גם מגוון סלטים, מנות ראשונות, כריכים ומנת הבית של קציצות טלה בג'בטה עם טחינה, חציל קלוי וירקות.

בעת ההזמנה נודע לי שבתוספת של 8 ₪ להמבורגר ניתן לקבל גם צ'יפס או סלט ירוק. הזמנתנו כללה מנה ראשונה של כנפי עוף בחלב קוקוס וצ'ילי (פריכים וטעימים שחוסלו צ'יק צ'ק), לצד המבורגר בקר לליאור שבחר צ'יפס כתוספת, והמבורגר מעגל-טלה בשבילי, שהיה מעולה ועסיסי, טרי ומקצועי. מעל כל הסלט הטרי-טרי הזה התווסף רוטב עשבי תיבול שהוא מתכון מיוחד ל"ג'וז בר-בורגר".

הדפס כתבה שלח לחבר
7135 מסעדות במאגר
”  “ על