מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שלישי - 20.02.2018
כמות נדיבה, טעם עסיסי ומתובל. צ'יינה לי


כל המנות היו באמת טובות, אבל בבכורה זכה העוף בקשיו. רך, עסיסי ומתובל, פשוט מהטובים שפגשתי ולמרות הכמות הנדיבה, לא נשאר ממנו דבר. גם הבקר סצ'ואן והעוף לימון זכו לביקורות נלהבות. קרטון משלהם קיבלו האיטריות, שביחד עם האורז עורבבו בתוך מנות הבשר. האגרול, פריט חובה בכל ארוחה סינית ראויה לשמה, נשאר כצ'ופר לסוף. בנוסף, הגיעו בהפתעה (מחווה לחג השבועות?) 3 מנות נדיבות של סלט פירות מרענן לקינוח.

הקורא הנבון הבין כבר מזמן, שהעסקה הוכתרה כהצלחה גדולה: די והותר בכמות, מעולה באיכות. שלוש מנות בשריות לארבעה אנשים רעבים עם תיאבון בריא, שכולם אכלו עד התפוצצות ועדיין נשאר מספיק עודף ליומיים של אכילה מהמקרר.

אורי הביט בנו בעינים של "אמרתי לכם". וואלה, הוא צודק. מי צריך שרצים למיניהם וגדיים בחלב אימם, כשיש כאלה משלוחים כשרים. "צ'יינה לי", צ'יינה לכו-לם.
מאת: תומר שי
איך אומרים בסינית גלאט כשר?
אותו ערב, המינוס בבנק התגמד מול המינוס בבטן, אז החלטנו להזמין. להמלצתו של אורי בחרנו ב"צ'יינה לי", סינית גלאט כשרה. הזמנו ארוחה ל-4 (219 ₪) ותוך כ-30 דקות הופיע השליח. כל המנות היו טובות, אבל בבכורה זכה העוף בקשיו. רך ועסיסי, מהטובים שפגשתי. גם הבקר סצ'ואן והעוף לימון זכו לביקורות נלהבות. העסקה הוכתרה כהצלחה גדולה, בכמות ובאיכות. מי צריך שרצים למיניהם, כשיש כזה אוכל כשר
אותו ערב פשוט ידענו שאין מנוס. זה היה אחד מאותם מקרים, בהם המינוס בבנק פשוט מתגמד לעומת המינוס בבטן. את המינוס בבנק אפשר לפרוס, ללוות – או פשוט להתעלם, בעוד המינוס בבטן אוכל כל חלקה טובה בגוף והרעב גובר בטור הנדסי ואכזר. וכך ידענו, אני וחבר מרעיי נמוכי המצח וצפודי הבטן, כי נפל הפור: הערב האוכל יגיע אלינו על גלגלים, טרי ומהביל.

אורי, שכבר נחשף לנפלאותיה של "צ'יינה לי", פשוט לא היה מוכן לשמוע על שום אופציה אחרת. אבל אנחנו לא שומרי כשרות, העזתי למחות. "צ'יינה לי", הוא אמר. אולי איזו פיצה עם פפרוני, מילמל מישהו. "צ'יינה לי", אורי אמר. עם אורי לא מסתבכים. הזמנו מ"צ'יינה לי".

תפריט המשלוחים של "צ'יינה לי", מסעדה סינית גלאט-כשרה, כולל ארוחות לאחד ומעלה. הזמנו ארוחה לארבעה (219 ₪) והציפייה העצבנית החלה. לא חלפו 30 דקות, שנדמו בעינינו כאורך הגולה, והשליח הופיע בדלת, ידיו עמוסות שקיות וקרטונים מאסיביים. בהתחלה חשבנו שטעה בדלת – הרי הזמנו לארבעה, לא לעשרה – אבל אז הבנו שככה זה במשלוח של "צ'יינה לי". קודם כל אתה מופתע מהכמות הנדיבה.

התחלנו בבדיקת השלל הרב. ארוחה לארבעה כוללת 4 אגרולים או 4 מרקים + 3 מנות בשר (בקר או עוף) + מנת אטריות עם עוף, בקר או צמחוני + סלט סיני + 2 אורז. מבחינת כמות, אין ספק שמדובר במשלוח משתלם. שהרי ברבים מהמקומות מהם הזמנתי משלוח בעבר, שילמתי יותר על הרבה פחות, שלא לדבר על דמי משלוח ויד קמוצה ברטבים ותוספות. ואילו כאן, הרוטב החמוץ-מתוק האדום פשוט נשפך כמים.

הדפס כתבה שלח לחבר
7120 מסעדות במאגר
”  “ על