מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.03.2018


ונקניק סלמי מובחר. עיניי הגדולות לא הבחינו מבעוד מועד, שגודלה של הפיצה האישית היא כגודל פיצה זוגית במקומות אחרים. לפיכך, הזמנתי לצידה גם סלט ירוק קטן. כל זה ב-33 ₪ בלבד, כולל שתיה!
הפיצה החמה (בקוטר 28 ס"מ - כמו תקליט קטן, למי שזוכר מה זה) היתה דקיקה ומעודנת בעלת שוליים עבים עם פפרוני אפוי למהדרין. איתה הגיעו שני תבלינים: אורגנו ושאטה צ'ילי חריף. כחובבת מושבעת של פיצות, שטעמה אותן בכל העולם, הענקתי ציון מעולה למאפה האיטלקי וסלט הנלווה.

במנוע החיפוש ב-Rolaway תוכלו למצוא קופון משלוחים ל beta pizza, המציע פיצה משפחתית עשירית חינם או סלט חמישי חינם. בשביל העסקיות לא צריך קופון – גם כך הן במחיר מציאה ביחס לתמורה.
מאת: עדי אלון
ביתא פיצה – המשלוח המהיר בעיר
הזמנו ארוחה עסקית, שכללה פיצה פפרוני נהדרת בגודל של תקליט ולצידה סלט ירוק עם רוטב משובח, וכל זה במחיר מצחיק (28 ₪). השליח הגיע במהירות האור והמנה היתה מוצלחת ומשביעה ביותר. Beta pizza - בזכות המהירות, הטעם והמחיר.
מסעדה: ביתא פיצה
לתיבת הדואר שבביתי הגיע, יום אחד, פלאייר של beta pizza. בדומה למקום עצמו, לתפריטיו ולאופי המזון המוצע בו, גם תפריט המשלוחים הכתמתם אסתטי וידידותי למשתמש. שלפתיהו מהתיבה ולקחתי אותו עימי למשרד, מאחר שידעתי שנעשה בו שימוש מושכל.

למחרת לא היססנו. לקחנו את התפריט, שעל גבו מתנוססת דמות עם גלימת סופרמן והיא עפה מעל קו רקיע אורבני פיקטיבי. התלבטנו ולבסוף התקשרנו. הזמנו 2 עסקיות משתלמות, שהגיעו תוך זמן שיא (הם התחייבו להגיע תוך 40 דקות והמשלוח הגיע תוך 15 דקות!). הרושם הטוב כבר הוטבע.

סיון, הבררנית עד מאוד באוכל, הזמינה סלט ירוק, הכולל מבחר חסות, עלי בייבי ועגבניות שרי ברוטב ויניגרט דבש סמיך. הסלט הגיע עם לחם פאניני איטלקי משובח תוצרת המקום, שעד מהרה הפך לסוג של לאפה, שלתוכו הכניסה את הסלט. בין הביסים אפשר היה לשמוע את קולות ההתפעלות שלה מגודל המנה ומטעמה המשובח. כל הכיף הזה כולל משקה קל עלה 28 ₪ בלבד!

אני התלבטתי בין עסקית של לזניה בולונז (33 ₪) לבין עסקית פיצה. לבסוף נכנעתי לתשוקתי הראשונית והזמנתי פיצה פפרוני, עם רוטב עגבניות, מוצרלה, זיתים שחורים, בצל סגול

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על