מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.02.2018


ההמבורגר (שמגיע ארוז עם אריזה שומרת טריות וחמימות), היה טעים להפליא ובא עם מגוון רטבים (שום, צילי מתוק, צילי חריף, מיונז, חרדל וברביקיו). אבל לפני הרטבים ומעבר ללחמנייה הטרייה והחמימה, הקציצה, הקציצה היא הלהיט הבלתי מעורער פה! הבשר נימוח ובשרני, עם מספר מרכיבי חריף. וואו, זה היה חריף. חריף וטעים כמו שאומרים! תוך דקות נוקה המגש, חוסל ההמבורגר. אני ממש שוקלת הצטרפות למאפייה עקב החיסול המהיר והממוקד שהפגנתי. טעים זו מילה חלשה לקציצת הבשר הזו. מדהים!

ב"אנוביס" מבחר המבורגרים במגוון טעמים: זיתים וצ'לי, אווז, כבש, חריף, צמחוני ועוד ויש גם קבב, חזה עוף, כבד עוף ושניצל עוף למעניינים לגוון (22-35 ₪ ויש גם עסקיות לבאים למקום), להם אפשר להוסיף מגוון תוספות: ביצת עין, פטריות, חצילים, חמאת שום, גבינת עזים וכו'. ובצד ניתן להוסיף צ'יפס או פוטטוס, גם הם במגוון גדלים. אבל קודם כל תנו לקציצה המפתיעה את הכבוד המגיע לה. היא הרי שברה לי את צום ההמבורגרים הבלתי מעורער שלי. אכן, שווה, מפתיע וטעים.
מאת: אודליה צדוק
אנוביס: המבורגר בדרגת אמנות
האמת, חשבתי כבר שמיציתי את פרק ההמבורגרים בחיי. ובכן, מסתבר שבחיים יש הפתעות שלא ציפינו להן, ככה פתאום. התקף רעב במשרד הביא עימו הזמנת המבורגר דשן מ"אנוביס", שהגיע חם, חריף, מלווה בלחמניה טרייה והמון רטבים. טעים זו מילה חלשה לקציצת הבשר הזו. מדהים!
מסעדה: אנוביס
לפני מספר שנים טיילתי בארצות הברית. אפשר לומר, שעד היום אני עוד מרגישה שהטיול הזה השפיע על חיי. מבחינה קולינארית - ובחיים בכלל – נראה כי ההשפעה הכי גדולה של הטיול הייתה ההימנעות מהמבורגרים. כן, מרוב רביצה בוונדי'ס, ג'ק אין דה בוקס, בורגר קינג, מקדולנד'ס ומי לא... החלטתי להימנע ממפגשים עם קציצת הבקר הזו. יותר מזה, כל תזכורת של המבורגר עושה לי רע I had enough!!! . כל מה שלא תביאו לי, לא ירגש אותי. אחרי הכל, כמה כבר המבורגר יכול לרגש???

היה זה צהריים אפרפר בחיי, בו נרשם עוד יום קשה לכוחותינו עקב הברזתם של מובילים איתם קבעתי להובלת ספה (מסתבר שככה זה בתל-אביב). ממוטטת והרוסה הגעתי למשרד בצהריים, אחרי אלתור של מוביל חדש. מורעבת עם בטן מרעישה נכנסתי למשרד והנה כבר שותפתי ממהרת אליי ובפיה הצהרה: "מזמינים מ'אנוביס'!!!".

הראש שלי לא יכול היה לשלול את האפשרות, מכיוון שהבטן כבר החליטה: "מה שיותר מהר, כאן ועכשיו!!! המבורגר או whatever!!!!!". וכך היה. ההזמנה שלי הייתה מאולתרת, ממש מה שבא, בלי הרבה עיון בתפריט (וואי, הייתי ממש רעבה) - "תזמיני לי את ההמבורגר החריף, 250 גרם" אמרתי, וזו רצה מיד לטלפון (גדלי ההמבורגר הינם 170/250/330 גרם). אחרי ציפייה קצרה הגיע השליח הזריז. עטתי על השלל והבנתי שניסים קורים לא רק בחנוכה או בימי שבת אחרי התפילה, אלה גם ככה פתאום בצהריים של יום חול מייגע.

הדפס כתבה שלח לחבר
7121 מסעדות במאגר
”  “ על