מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שלישי - 23.01.2018


לעיקריות הזמנו נודלס מוקפץ עם עוף על-פי המלצתה של טל. עוד מנה בתפריט העונה לשם "אבי רול" קרצה לי. קראו את שמה בקול במהירות. מה קיבלתם? אווירון. האווירון של הרולים! רול פוטומאקי ענק של סלמון בטמפורה עם אבוקדו בשלוש שכבות. מנה שמוגשת כעיקרית. אותנו לא יכולים להפחיד בסושי, אז גם לקחנו את "אבי רול" איתנו. תחילה הגיעה מנת הנודלס. היה מרענן למצוא בה נודלס קצת פיקנטי, עם אגוזים במקום בוטנים ועם ירקות שעברו רק הקפצה ועדיין נשארו פריכים. מול כל הנודלס העייפים והמעייפים שפגשנו בעבר, זו בהחלט הייתה הפנינה. רואים שב"וייט סושי" שומרים על ערכי הטריות הגבוהים ביותר. את מבחן הנודלס "וייט סושי" עברו בהצלחה.

רגועות ומאושרות קיבלנו את פני ה"אבי רול" שלנו. מעצם גודלו לא ידענו אם לשמוח או לא? האם נוכל לאכול את המגה-רול הזה? כאוהבות חידושים ואוהבות סושי לא ויתרנו על התענוג, ולא על אף ביס. לא יכולנו לאחוז את הרול עם המקלות, אבל אל חשש – מצאנו לנו איך לאכול אותו עד תומו. למרות הניקיון והצחצוח הלבן סביב, לא התביישנו ושלפנו אצבעות. כל ביס ענק החביא בתוכו סלמון בטמפורה עם שכבות אבוקדו. טבלנו את הרול במעט ספייסי מיונז ביתי והיינו מאושרות.

גם שכבר שבענו, לא הפסקנו לאכול. לא ידענו להגיד למה טוב לנו כל כך – בגלל הטעם או הטריות? זה לא כל כך שינה את העניין. כי נשארנו ב"וייט סושי" עוד שעה שלמה. הרמתי גבה, מרוצה מ"וייט סושי". לא ייאמן – מקום עם העיצוב הנכון, השירות הנכון והטעם הנכון יכול לגרום לנו לרצות להישאר. פשוט לא יכולנו ללכת משם. אז בטוח גם נחזור לניו-יורק, אופס סליחה, התכוונתי ל"וייט סושי" שביבנה!
מאת: אודליה צדוק
וייט סושי – ניו יורק ביבנה
את ה"וייט סושי" בר – מסעדת סושי איכותית – מיקמו ביבנה, אבל ביקור בה מבלבל – האם הגענו לניו-יורק? הסועדים במקום נהנים ממחוויה יפנית של טעמים אותנטיים במחירים שווים לכל נפש והכל בעיצוב המשגע שהעניק למקום איציק לוי. מומלץ! 
מסעדה: White Sushi Bar
דנה חברתי המושבניקית גרה קרוב ליבנה. תמיד חשבתי שכדי לצאת לבלות וליהנות אנחנו ניפגש בתל-אביב. הרי מה כבר אפשר לחדש לי באזור יבנה? ואם כן, המקום יהיה בכלל שווה ביקור? יוקרתי? שנים מחלחל בי הספק הזה. השבוע דנה בישרה על פתיחתו של סושי בר חדש ביבנה, הממוקם ברחוב שידלובסקי. ממש על מרכז יבנה. עם גבה מורמת, הרמתי את הכפפה ונסעתי לאזור כשהספק עדיין מחלחל בי. "מה לא עושים בשביל חברות", חשבתי לעצמי כל הדרך.

עייפה מהנסיעה וממחשבות גיליתי את "וייט סושי" במרכז החנויות של תחנת הדלק. דלתות ההזזה של "וייט סושי" נפתחו בפניי והותירו אותי המומה. "וייט סושי", כשמה כן היא, מעוצבת בחלל לבן, יוקרתי ומקסים. השולחנות הלבנים מכוסים בזכוכית חלבית, כיסאות הבר לבנים, הקירות בחיפוי לבן ומראות. במרכז "וייט סושי" ניצב בר גדול, עם קיר אלכוהול גדוש ועשיר. הסושי-מן מגלגל רול טרי, ממש לעיני הלקוחות. בדפנות הבר חבוי אור בצבעים מתחלפים. דנה ציפתה לי ב"וייט סושי" רגועה ונינוחה, מה הפלא? מרגיש כאן כמו ניו-יורק!

שמחה שהגעתי ומרוצה מהנוף מלאה אותי לפתע הרגשה של משהו שונה, מיוחד, אחר. טל המלצרית המקסימה קיבלה את פנינו. מאקי וייט הייתה למנת הסושי הראשונה המומלצת. שני רולים עם גזר, אבוקדו וסלמון, אחד מצופה בסלמון והשני בטונה. כמו שאנחנו אוהבות. אני יותר אהבתי את הרול עם הסלמון מעל ואילו דנה אהבה את הטונה. איך שלא יהיה יצאנו מרוצות!

הדפס כתבה שלח לחבר
7104 מסעדות במאגר
”  “ על