מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שבת - 24.03.2018


אני לקחתי מנת פרגית בצלחת עם אורז, פטריות חמות, סלט ירקות וסלט כרוב. שירי התהדרה בשווארמה בצלחת עם מג'דרה, חומוס וסלט, ואילו משי המתוקה נשנשה המבורגר ילדים עם צ'יפס ועגבניות שרי על האש. לפני שארחיב לספר על מנות המבוגרים אגלה לכם סוד קטן – מנת הילדים הייתה נהדרת, ואם הייתי יודעת אולי הייתי חוזרת להיות ילדה רק בשביל לגנוב עוד ביס מהמנה של משי. המבורגר הילדים היה בגודל המתאים, עם בשר טרי ובאמת משובח, המבורגר שיכול להתאים לכל גיל ופה. ב"שיפודי ציפורה" גם הילדים נהנים מהמנות הטובות ביותר. "שיפודי ציפורה" תמיד יודעים את העבודה, בכל מנה ומנה. הצ'יפס הגיע בצורת עיגולים וגרם לאושר גדול אצל משי וגם אצלי ואצל שירי, שגנבנו לה קצת-קצת מהצ'יפס המעולה.

מנת הפרגית שלי הייתה משובחת. הפיכת הקונספט לאקספרס לא גרעה מאום מהאיכויות של "שיפודי ציפורה". מנת הפרגית הייתה מכובדת, טעימה ועסיסית. ממש נהניתי ממנה. לעסתי לאט, רק שלא ייגמר... פשוט מעדן. אפילו האורז הלבן הפשוט שלקחתי כתוספת היה מעולה! את השווארמה של שירי גם זכיתי לנגוס – טעים מאוד. זו אומנם מנה חדשה, אבל לפי טעמה נראה היה כאילו "שיפודי ציפורה אקספרס" הם המומחים לשווארמה...

שבעות מהבשר המעולה, נזכרנו שלא טעמנו מהחומוס-טחינה של "שיפודי ציפורה", שנעשים גם הם טריים במקום (וכמובן כשר...). על בטן מלאה טעמנו גם את המעדן הזה. מדובר בחומוס נהדר ואין ספק שציפורה עושה חומוס באהבה. לסיכום ידענו שאנחנו עוד נבוא ל"שיפודי ציפורה אקספרס" כי עם כאלה איכויות בבשרים, טריות ויד רחבה, אנחנו נבוא גם אם לא בא לנו סרט. פשוט אוכל טוב!
מאת: אודליה צדוק
טעים, מהיר וכשר
את "שיפודי ציפורה", על כל סניפיה הפרושים ברחבי גוש דן והשרון, כולם מכירים. בסניף "שיפודי ציפורה אקספרס" החדש ממתחם הסינמה סיטי שבראשון-לציון מגישים את האוכל המצוין של ציפורה במתכונת מהירה, טעימה-טעימה וכמובן – כשרה!
כבר עשור שנים כולם מכירים את "שיפודי ציפורה" מבת-ים. כשעבדתי עם תושבים מאזור בת-ים-חולון-ראשון-לציון תמיד היה השם "ציפורה" מהדהד באוויר. ההצעות תמיד זרמו: "אודליה, בואי איתנו ל"שיפודי ציפורה", ממש טעים שם, טרי, כשר, כיף ואחלה שירות", ואני – מסרבת בשתיקה. כך זה נמשך שלום שנים תמימות. כש"שיפודי ציפורה" פתחו סניף מסוג חדש בסינמה סיטי ראשון-לציון עם קונספט חדשני, לא יכולתי לשבת בשקט. קראתי לשירי חברתי הראשונאית ומשי ביתה המופלאה לצהריים של חודש יולי חם.

מתחם הסינמה סיטי בראשון-לציון גדוש במסעדות מכל סגנון אפשרי. כל הממהרים לסרטים עוצרים לאכול חיש-קל ורצים לדרכם או פשוט אוכלים ורצים הביתה. "שיפודי ציפורה אקספרס" היא המסעדה הכשרה היחידה במתחם, שמביאה לכם את האוכל הטעים והידוע שלה בשירות מהיר של הזמנה בדלפק עם שש קופות מהירות, שמזרזות את ההזמנה לכל מי שדואג להספיק להגיע לסרט על בטן מלאה.

ל"שיפודי ציפורה אקספרס" שלושה סוגים של ארוחות: באגט או ג'בטה עם צ'יפס ושתייה, פיתה או לאפה עם צ'יפס ושתייה, או צלחת עם מנה בשרית, שני תוספות חמות, שתי תוספות קרות ושתייה. ישנן גם ארוחות לילדים של מיני המבורגר, שניצלוני עוף, או לבבות עוף עם צ'יפס ושתייה. בסניף "שיפודי ציפורה אקספרס" חדר טבון שקוף, כדי שכל הלקוחות יוכלו לראות את תהליכי האפייה של הפיתות והלאפות במקום. הלאפות היוצאות מהטבון בשלושה טעמים: לחמג'ון, זעתר ושמשום מתוק, ומוגשות חופשי לכל הלקוחות. לקהל הלקוחות גם עמדת רטבים וחמוצים חופשית, לאוהבי כל הטעמים.

הדפס כתבה שלח לחבר
7139 מסעדות במאגר
”  “ על