מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 23.02.2018


לרול השני הגענו חצי מלאות, אבל מצפות לבאות וחסרות סבלנות. רול בציפוי חם של סלמון בטמפורה, בטטה ועירית היה לרול השני שלנו. הזהרתי את מורן שרולים חמים מהסוג הזה יכולים להיות גם מוצפים שמן לעייפה. "סושי רול" מוכיחים שאפשר גם אחרת. הרול הגיע ללא שומניות יתר, ועם הרבה טעם בפה. הטמפורה נתנה את הטון ושאר המרכיבים נתנו את הקצב, ובאמת היתה חגיגה טעימה בפיות שלנו. מתפצפץ בפה ואנין מילא הרול את פיותנו. באמת היה שווה לחכות. זה היה חם, פריך ומעודן. ברול מטוגן צריכים להיות מאוד זהירים בהכנה שלו. וכן, "סושי רול" מוכיחה שיש להם מתכון מנצח – תרתי משמע.

לקינוח כבר היינו חצי מפוצצות. אומנם אכלנו שני רולים אבל כל רול ב"סושי רול" מכיל שמונה יחידות, יותר מהרגיל בשבילנו. חיכינו עד שהבטן תפנה מקום לקינוח, ואז עשינו את טקס פתיחת הלאטה - מוס אספרסו מעודן בשכבות בישקוטים, ציפוי גנאש ריבת חלב. "וואו זה לא יכול להיות" מלמלה מורן בפה מלא מהמוס, "זה פשוט טעים" עניתי נחרצות. כמו הרול כך הקינוח - שווה וטעים. "אני צופה להם גדולות" עניתי למורן. "סושי רול": הסושי הכשר שחידש לי שסושי יכול להיות כשר-גלאט-ואיכותי. פשוט איכותי!
מאת: אודליה צדוק
אם תתפללו הוא יבוא
זה כבר הרבה זמן שאני מחכה להתרגשות. "סושי רול" שברמת גן עשה את העבודה. גם הרולים לא הזיקו. סושי כשר? ב "סושי רול" לא מפספסים.
זה כבר הרבה זמן שאני מחכה להתרגשות. יש לי הרגשה שמשהו חדש, משהו טוב אמור לקרות ואני מחכה להתרחשות שתבוא, לאור, לדבר הבא הזה שירגש אותי. אבל מה, בתחום הקולינארי כבר טעמתי הכל. אכלתי מכל המסעדות האפשריות. חשבתי שיש כבר כל סוג של מסעדה שרק אוכל להעלות במוחי, להרים טלפון ולהזמין משלוח. האומנם? באמת יש הכל זמין וטעים? ומה כבר יכול לרגש אחת כמוני? סקפטית אך נרגשת ציפיתי לבאות, ידעתי שמשהו טוב עומד לקרות.

מורן חברתי שגרה באזור גבעתיים חשקה יום בהיר אחד בסושי. "בא לי סושי טוב" מלמלה. "בא לי סושי כשר טוב" עניתי בתגובה. וזו מיד שלפה את הפלייר של "סושי רול". משלוחי הסושי הגלאט כשר החדש שמגיעים לאזור גבעתיים, רמת-גן, גבעת-שמואל ובני ברק. "סושי גלאט כשר זה באמת משהו חדש ששווה לבדוק" טענתי נחרצות ומיד צלצלתי להזמין לנו איזו ארוחה יפנית למהדרין מן המהדרין.

ב-"סושי רול" המתמחה בסושי גלאט כשר במשלוחים יש את כל סוגי הסושי ושלל קומבינציות ודילים. "סושי רול" הוקמה בין היתר על מנת להוכיח לנו שלמגזר הדתי יש מגוון אפשרויות וגם אנינות. השירות הטלפוני המקסים של חנן, הוכיח שכבר היה שווה להתקשר. ממש שירות מעולה מהשיחה הראשונה. תוך חצי שעה הגיע המשלוח, שני רולים לגברות וגם מנה מתוקה לקינוח. הכל הגיע בלווי רטבים (כולל ספייסי מיונז), ועם קופסת חמוצים יפניים על חשבון הבית שמגיעים בכל הזמנה.
השמועה הידועה שאין אוכל גלאט כשר טוב התנפצה כבר מהרול הראשון שהיה עטוף סלמון מעושן במילוי טמאגו אבוקדו גזר ועירית. מורן ואני התנפלנו על הרול. הוא היה פשוט טעים (וגלאט!) - באמת משהו חדש שטרם הכרנו. גם הרול עצמו חדש לנו. הסלמון המעושן שעטף את הרול היה בדיוק הארומה שנתנה את הסוויץ' הראוי והכתירה את הרול הזה לסיפור הצלחה. חיסלנו מהר את כל השמינייה.

הדפס כתבה שלח לחבר
7121 מסעדות במאגר
”  “ על