מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 23.02.2018


הרמטכ"ל והשיאטו הגיעו תוך דקות בג'בטות פריכות ודקות. אחזתי בשתי ידיים את הרמטכ"ל ולא הפסקתי לנגוס. הטעם של הבשר היה מעולה, משהו בתיבול הסודי שלהם הכניס טעם בייתי לסנדוויץ', וגרם לי לא להפסיק. המשהו הזה אחז אותי עד תום. הרוטב הפיקנטי שהתלווה לרמטכ"ל היה גם מעולה. כמו שמרלינגית אמיתית מרחתי לפני כל ביס קצת מהרוטב. והתענגתי, אוי זה היה טעים. ממש אידילי גם לצהריים וגם לערב! מסתבר ש"שמרלינג" עושים גם משלוחים, ואני כבר התחלתי לברר על אזורי חלוקה. אלמוג מצידה זכתה בשיאטו עם נתחי פרגית מעולים, מלאים ברצועות בצל שמוסיפות ארומה ועידון לסנדוויץ'. גם היא הייתה מרוצה מה"שיאטו" שלה. אכלנו בלהט, מסרבות להרפות מהרמטכ"ל והשיאטו. הג'בטה הייתה פריכה מאוד וכיפית. כזו שנותנת מקום לבשר ולא ממלאת את הפה בבצק. זה הסוד של "שמרלינג" – גם הג'בטה הטובה מפנה את מקומה לטעמים של הבשרים והרטבים המיוחדים.

בסיום הארוחה הגענו למסקנה שסופסוף יש משהו מרענן בגבעתיים, שידועה כ"עיר בתי הקפה". "שמרלינג" נחתה על גבעתיים כפנינה ומאירה אותה בחום ובטעמים שלא נראו באזור המרכז! השילוב של מתכוני הבית שלהם, השירות המעולה, המשלוחים והעסקיות השוות, קוראים לנו רק לרצות לחזור לשם. אני מבטיחה שאני עוד אתפקד. ארוץ בהצדעה ואצעק: "כן הרמטכ"ל!"
מאת: אודליה צדוק
שמרלינג – לאכול רמטכ"ל ולנוח
בלב גבעתיים, על רחוב כצנלסון הראשי, מכינים סנדוויצ'ים בשריים וכשרים שאתם חייבים, פשוט חייבים לנסות. במקום או במשלוח. העיקר שתתנו לפה שלכם לנגוס בתענוג הזה ומהר
איזה ארוחת צהריים היא הארוחה האולטימטיבית שלכם? האם סטייק טוב יספק אתכם? ברור שכן, אבל לא תוכלו לחזור לעבוד! סושי יספיק? אולי ישביע, אבל לחצי השעה הקרובה. פיצה – כנ"ל, נודלס מוצף בשמן. סנדוויץ' טוב הוא הבחירה האולטימטיבית לארוחת צהריים! משביע, טעים, לא "משתק" אותנו להמשך היום. אבל סנדוויץ' בתור ארוחת צהריים, צריך להיות חם כדי לספק. סנדוויץ' חם ומהיר, זה השילוב הנכון לארוחת צהריים.

"שמרלינג" היא רשת סנדוויצ'ים בשריים חמים וכשרים, שהתחילה את דרכה בסניף קטן בכפר עזה ועם הזמן התפתחה עם סניפים נוספים. הסנדוויצ'ים של "שמרלינג", מלאים בנתחי פרגית, אנטריקוט ורוסטביף. הסנדוויצ'ים ה"גבריים" האלו גם זכו בשמות מיליטנטיים כמו: התותח, הרמטכ"ל והכבאי. באופן מרענן הסנדוויצ'ים של "שמרלינג" קרואים גם בשמות הקליינטים, שממציאים שילובים שתקעו יתד בתפריט של ה"שמרלינג". "שמרלינג" ידוע לא רק כבחירה האולטימטיבית של ארוחת סנדוויץ' חם, אלה כאחד הסנדוויצ'ים הטובים שיש !

הגעתי ל"שמרלינג" סניף כצנלסון-גבעתיים בערב חורפי וקר, חמושה באלמוג חברתי, וברעב מכרסם בבטני. נכנסו לסניף הקטן והחמים, וריח הבשרים על האש אפף אותנו. מסתבר ש"שמרלינג" לא מטגנת את חתיכות הרוסטביף והאנטרקוט שמככבים לה בסנדוויצ'ים, אלה מקפיצה אותם על הגריל, ללא שמן, מורחת בעוד רטבים, מכניסה לג'בטה איטלקית טרייה, ומקפיצה לנו את הסנדוויצ'ים הטובים האלה ישר לפה. הריח של כל זה כבש אותנו. על קירות "שמרלינג" כרזות מיליטנטיות בגאוות "שמרלינג" כגון: "עלינו אפשר לסמוך, אנחנו לא הכנסת", תמונות של הרמטכ"ל המכהן וכל מה שיכול לתת לרגשה בטוחה.
קיבלנו צלוחית זיתים ברוטב הבית, כמו שמקבלים כל הלקוחות כשהם מתיישבים. הזמנו לנו "רמטכ"ל" – כריך על בסיס רוסטביף ואנטריקוט ברוטב הבית הידוע, ו"שיאטו" – כריך על בסיס נתחי פרגית ובצל.

הדפס כתבה שלח לחבר
7121 מסעדות במאגר
”  “ על