מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום רביעי - 24.01.2018


לחימום הקנה לקחנו המבורגר בקר לאדון והמבורגר כבש לגברת. המנות הגיעו תוך דקות, והצליחו לשנות את דעתי המגובשת – ההמבורגרים של "קרליבך" היו מדהימים. גם הבקר וגם הכבש הדגישו את המוטו בעשיית המבורגר: תשקיעו בבשר הכי טוב, יהיה לכם את ההמבורגר הכי מוצלח. איזה בשר! אני מעלה זיכרונות וזה ממש קשה להיזכר בלי לנגוס. מדובר בבשר הכי-טוב, בתערובת שהיא סוד מקצועי כבר מעל חמש-עשרה שנה. ואחרי שטעמתי אני בהחלט מבינה מדוע היא שורדת. היא פשוט מוצלחת. שילוב של כשרות, בשר טרי ואיכותי עם מעט שומן, ומעט תיבול, שנותן לבשר לשיר סולו. הכל על לחמנייה מהבילה, שספגה את כל העסיסיות של הבשר. וכך, בערך אחרי אותו מספר דקות שלקח להן להגיע, חוסלו המנות הנפלאות. לא בגלל הרעב, אלה בגלל שהן היו כל-כך טעימות שלא יכולנו לעזוב את הלחמנייה.

לסגירת התיאבון ומיצוי כל המנות (עם כזה דיל, חייבים לנסות את כל התפריט!), לקחנו עוד מנת קבבונים, שהייתה מעולה וכללה ארבעה קבבונים בתוך לחמנייה מהבילה. הפעם בחרנו בסלט ירקות כתוספת. הוא, כמובן, נחתך על המקום (גם הבשר נקצץ מידי יום – כבר אמרתי?) והיה טרי ונהדר. הקבבונים שלי הפתיעו והתגלו כעוד הצלחה מסחררת. פשוט טעים, טרי, ודי זול. האדון טעם גם מנת נקניקיות צ'וריסו. שהגיעו בזוג בתוך לחמנייה. וכן, גם הוא נהנה. אני יודעת שאני נשמעת ממש מתלהבת, ואבל ככה זה היה, פשוט טוב.

אחרי הכל התרגשתי. גליתי שגם בגיל 28 אפשר לשנות דעות לגבי טעמים, ולהתחיל לאכול המבורגרים במקום כמו "קרליבך בר בורגר" שמבין שמה שחשוב הוא הבשר ולא ההפתעה או הבלונים שלצידו. ההפתעה היחידה שהמקום נותן לאורחיו היא הפתעת הטעם. הטעם של "קרליבך בר בורגר".
מאת: אודליה צדוק
פרה פרה
המבורגר איכותי, מבשר משובח, טרי-טרי ועם תוספות מצוינות, והכל גם כשר וגם לא יקר??? כן! את כל אלו, ועוד, תמצאו ב"קרליבך בר בורגר" התל-אביבי. רוצו – זה טוב!
כחובבת אוכל מושבעת, וגם כאחת שקצת נראית כך, תמיד היו בי תאוות לנסות כל דבר, להכיר, לדעת כמה שיותר מטבחים, טעמים ומנות. ניסיתי את כל מה שאפשר בגבולות הכשר. הייתי בכל הפתיחות המרהיבות והססגוניות וטעמתי מתי ואיפה שרק יכולתי. במסגרת החקירה הקולינארית שלי שמתי-לב שבשנים האחרונות אני נתקלת ביותר ויותר המבורגריות בארצנו. כיום כבר אין מתחם בילוי בלי נוכחותם של ההמבורגרים. ואני, בשלי, טועמת מכל הבא ליד, בכל ההמבורגריות והרשתות הכי טובות, אך עם זאת ממש לא מתלהבת מקציצת הבשר השזופה בתוך הלחמנייה. עד שהגעתי ל"קרליבך בר בורגר" בהחלט חשבתי שהמבורגר באשר הוא פשוט לא מרתק לי, לא מחדש לי, ובנינו – גם לא כל כך טעים. בוודאי שלא שווה את מחיר הקלוריות.

דעתי השתנתה בליל חורף קר אחד במתחם קרליבך ת"א. בחוץ נשבו רוחות עזות ובבטן שלי ושל אלעד, בן זוגי, נשב הרעב הכבד. היינו לפני יציאה מרגשת, רצינו שזו תהייה אחת כזו עם טעם מיוחד. לא ידענו שזה יהיה ערב עם טעם של "קרליבך בר בורגר". הרעב ערפל לנו את החושים ובעודנו מתהלכים ברחוב נתגלה לנו "קרליבך בר בורגר" כפטה מורגנה – המבורגריה קטנה, מטופחת ומצוחצחת בניקיון מופתי, באמצע ההמון הסואן של קרליבך. ממש ספא לבטן מקרקרת.

הניקיון במקום העיד מיד על איכות, והזמין אותנו להיכנס. על הקיר היה שילוט על הדיל הקבוע של המקום: המבורגר, וצ'יפס או טבעות בצל ב- 35 ₪ בלבד, כולל שתייה קלה (אפשר גם בירה). ולא, זו לא עסקית, זה המחיר כל היום, כל הזמן. עם כזה מבצע וכזה ניקיון (וכזה רעב) לא היה לנו ספק שאנחנו מתיישבים לאכול במקום. התפריט של "קרליבך בר בורגר" פשוט ואיכותי: המבורגר בקר, המבורגר כבש, קבבונים, נקניקיות צ'וריסו, וכל מה שמגיע על טהרת הבשר ויכול להחליף את תפקיד ההמבורגר במבצע.

הדפס כתבה שלח לחבר
7106 מסעדות במאגר
”  “ על