מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 23.02.2018


דיי שבענו, ודנה רצתה כבר לחזור לעבודה, אבל אני לא יכולתי לוותר על איזה מוקפץ טוב לפני סיום. דנה אמרה שהיא כבר מתחפפת, ואני הזמנתי את מנת הנודלס המעושנת, שתהיה "פינאלה" מעולה. המעושנת שלי הייתה מנת נודלס עם ירקות בתוספת נתחי עוף, בקר ואווז מעושן. את המנה הכינו תוך דקות ודנה כבר הייתה עם התיק על הברכיים. המעושנת שלי התגלתה כמנה גדולה, מלאת ירקות וצבעים, ואפופת ריחות מעולים (בקר, עוף ואווז מעושן עושים יופי של עבודה יחד). שלפתי מזלג והתחלתי להתענג מהמעושנת. איזה כיף שאפשר לאכול כזו מנה, שתהיה גם כשרה, גם טעימה, גם מחממת ומפנקת וכל זה סתם כך באמצע היום. הטעמים עשירים ונתחי הבשרים השתלבו יחד למרקם גדול טעמים שכיף לנגוס בהם. דנה (עם התיק על הברכיים), שלפה גם היא מזלג והתחילה לנגוס, שוב בתואנה שהיא כבר צריכה ללכת. וזו הוכחה ניצחת בדבר הטיב של המנות של "אישימאקי" – דנה פשוט לא עזבה את "אישימאקי" עד שהמנה הסתיימה. לא מדובר על מנה קטנה וקרה... לקח זמן. דנה פשוט הרגישה שהיא לא יכולה לעזוב את "אישימאקי" כשהמנה המעולה הזו על השולחן. האמת? בצדק.

כשהחלטנו כבר לחזור כל אחת לעיסוקיה ולעזוב את "אישימאקי", לא יכולתי לאכזב את דנה והבטחתי לה שאין לה מה לדאוג, בשבוע הבא אבוא לבקר אותה ונזמין יחד "אישימאקי", ככה היא בעצמה, חובבת אדוקה של "אישימאקי", תהפוך לאישה עם מאקי!
מאת: אודליה צדוק
רחובות מזרחיים
ברחובה הראשי של רחובות שוכנת "אישימאקי" האסיאתית האיכותית והמהירה שמספקת לאורחיה ולמי שמזמין ממנה אוכל מצוין, סושי ונולדס ומרקים... הכל עשיר בטעמים אסיאתיים מופלאים, טריים, כשרים ומלהיבי חיך
מסעדה: אישימאקי
דנה חברתי עובדת במתחם פארק המדע ברחובות כבר שנים. השבוע לקחתי יום חופש ודנה הזמינה אותי להצטרף אליה לארוחת צהריים ברחובות בזמן ההפסקה שלה. אני ביום חופש והיא בהפסקה – ממש חלוקה צודקת. כל אחת עושה את המוטל עליה. היא מביאה אותי למקום טוב לארוחת צהריים עם המלצות ואני נענית לדרישה.

"אישימאקי" היא האסייתית של רחוב הרצל הרחובותי. מסעדת "אישימאקי" היא לא רק אסייתית כשרה ושווה ביקור, אלא גם כזו המגיעה אליכם עם שליחויות לכל האזור, כדי שלא רק טיפוסים כמוני (שיש להם חברה כמו דנה שמביאה אותי למקומות הכי שווים) ייהנו ממנה. "אישימאקי" הוקמה לפני שלוש שנים ומתמחה באוכל אסייתי, מהיר, כשר, טרי ושווה ביותר. ל"אישימאקי" עיצוב מרענן, כזה שיודע לעורר אותך באמצע היום... מכיוון שביקרנו במסעדה ביום מעונן, מרקים היו לראשונות המועדפות עלינו. דנה לקחה מרק טום-יאם ובחרה אותו ללא חלב קוקוס, ואני בחרתי במרק מיסו צנוע. המיסו היה נהדר ומלא אצות וטופו, והטום-יאם של דנה היה עשיר בירקות, נתחי חזה עוף והרבה ג'ינג'ר, שחימם לנו את הלב והעלה את הטמפרטורות.

"אישימאקי" ידועה במגוון הרחב של מנות הסושי שלה, מה שעורר לנו תיאבון בריא לסושי טוב ולא שיגרתי. טעמנו פוטומאקי ספיישל של סלומון, אבוקדו, מלפפון וגזר. וגם – מיוחד אמתי – סושי סאקורה – רול מיוחד ללא אצה, העטוף בדף סויה. הרול שלנו הכיל סלמון, אספרגוס, גזר ואבוקדו ונעטף בדף סויה כתום. זו היה ממש חוויה לאכול סושי חדש דווקא ברחובות. הרולים היום מעולים וטריים. הסאקורה המיוחד שלנו נבלע תוך דקות. כי לסושי טוב וטרי תמיד יש מקום בבטן.

הדפס כתבה שלח לחבר
7121 מסעדות במאגר
”  “ על