מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 23.02.2018


את רעבוננו השביעו מנת 100% בשר אמיתי, שהוגשה על מצע של לחמנייה ביתית, מיונז, חסה, עגבניות וחמוצים. ההמבורגר היה עסיסי ונוטף כהלכה. כזה המבורגר שמרטיב את הלחמנייה ועושה אותה כיפית. גם לקחנו מנת צ'אנג מאי עוף ואורז בתוספת כרוב לבן, בצל ירוק, גזר, תירס, נבטים, בנות זה גם טלוויזיה ואוכל לא? למקום הנכון, מה גם שג'ני מקפידה על כשרות והיא ממש שמחה לגלות מקום שיניח את דעתה בעניין וגם מנת מוקפץ עוף עם נודלס בצל, גזר, פלפל, כרוב לבן, תירס ונבטים, כי המחירים של "חנו'ס" פשוט מאפשרים להתפרע. שתי מנות הנודלס היו משובחות. לקחנו מנות קטנות והן היו גדולות עד כדי כך שלא יכולנו לסיים אותן. הנודלס היה מתקתק בעדינות שהתאימה לג'ני, ואילו מנת האורז הייתה יותר חריפה והתאימה בדיוק לחיך שלי. המנות היו עשירות ומגוונות והכילו הרבה הרבה תוכן. כמו שאנחנו אוהבות. ב"חנו'ס" כמות נתחי הבשר במנה הייתה מכובדת, כמו לאכול מנת בשר ויותר. משהו שטרם נתקלנו בו.

את שלב ההתאוששות הרגענו עם כוס תה. בחוץ המוני אנשים עוד סחבו שקיות והשמש כבר שקעה. הגיע הזמן לחזור הביתה ולהתחיל לתכנן את הביקור הבא שלנו ב"חנו'ס".
מאת: מערכת ROL
ללקק את האצבעות
"חנוס גריל בר" נפתח עוד בשנת 2000 בנס-ציונה ויש לו כבר ותק וקהל רב ואדוק. ל"חנו'ס" קונספט מעניין וייחודי – מטבח המתמחה בהכנת אוכל תאילנדי, אך גאה בהתמחות נוספת לא פחות מרשימה במטבח האמריקאי. כל האוכל של "חנו'ס" כשר, מוקפד והכי חשוב – טעים טעים! אל תחמיצו
כבר זמן רב שאני מתגעגעת לרחוב. פשוט מתגעגעת להיות ברחוב, להסתובב בין חנויות, לדלג על פני מדרכות, עצים וחלונות ראווה. מה שפעם היה מובן מאליו וכיום נזנח לטובת הקניונים למיניהם. חניות הרחוב נסגרות בזו אחר זו, ואפילו רחוב שנקין התל-אביבי איבד מיקרו. כל שנותר הוא להתענג על אותם רחובות ראשיים של ערי ארצנו, כאלה שתמיד "אפשר למצוא שם כל דבר", שנותרו חסינים ועמידים בפני ענקי הבטון ומספקים לנו קצת חיים אמיתיים, ישראליים. נוסטלגיה. אחד הרחובות שנותר עם אופיו העירוני הוא רחוב ויצמן בנס ציונה.

ג'ני חברתי ואני עשינו לנו יום בנות של קניות, דיבורים וחלונות ראווה, בוויצמן בנס-ציונה, וקינחנו אותו בארוחת צהריים של ביחד. בין טלטול השקיות מיד אל יד ומול הרצון פשוט לנוח מעט מכל ההתרוצצויות, מצאנו לנו את המקום האולטימטיבי לצהריים – מהיר, טרי ועצבני – "חנו'ס גריל בר" המקום שעושה טוב לכל מי שבא אליו! "חנו'ס" הוא גריל בר כשר ובו מוגש אוכל שהוא מיקס בין אסייתי לאמריקאי. יש לו שלל מוקפצים, מנות אורז ונודלס, ומצד שני יש לו את ההמבורגר הכי טוב בעיר, ועבור הקהל הממהר יש לו גם באגטים עם מוקפץ עוף ועוד, כשגם בבאגטים "חנו'ס" נותן את הטון, ואופה את הבאגטים שלו טרי-טרי במקום, כמו כל דבר שנעשה ב"חנו'ס" – מכל הלב ובהרבה חן.

טוב, לא היה צורך לשכנע אותנו שהגענו למקום הנכון, מה גם שג'ני מקפידה על כשרות והיא ממש שמחה לגלות מקום שיניח את דעתה בעניין. הורדנו את שקיות הקניות מהידיים ונגשנו לדלפק להזמין – שם הכל נעשה בשיקוף מלא מול עיניי הלקוחות. הכי אמיתי בחנו'ס. כשהמנות היו מוכנות התיישבנו ב'סלון של חן'. השתרענו על ספות העור וראינו טלוויזיה יחד על המסך הגדול שעל הקיר. יום בנות זה גם טלוויזיה ואוכל לא?

הדפס כתבה שלח לחבר
7121 מסעדות במאגר
”  “ על