מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום ראשון - 21.01.2018

המשכנו למנות העיקריות. מיד בטעימה הראשונה, התמלאתי הנאה מצלי כתף הבקר (30 ₪) , מנה טעימה עד מאוד (וכל כך לא יקרה!), שעשויה פרוסות כתף בקר רכות ונימוחות עד כדי כך, שכמעט סירבנו לעבור אל המנה הבאה ולקינוח.

"השובך" אפוף אוירה נעימה וביתית, עם יחס נפלא ושירות אדיב וקשוב כשל אמא הדואגת שגוזליה יאכלו מהכל ולא יפספסו שום הנאה בדרך אל האושר... מיקומה של "השובך" על קו התפר תל אביב - גבעתיים מעיד במידה מה על אופייה וחמימותה – תמימותה. היעדר הניכור העירוני תחושת הבית והנוחות שניכרים כאן, נעדרים ממרבית מוסדותיה של העיר הגדולה.

ואל לנו לשכוח, כן ירבו מקומות כשרים טובים, המאפשרים חוויות טעימות ונעימות.
מאת: זוהר לוי
יונים הומיות ושבעות בשובך
השובך היא מסעדה ייחודית בעיצובה, עם אוכל כשר המשלב עממיות והקפדה על איכות וטעם. רק ישבנו וכבר התמלא השולחן תריסר סלטים מובחרים. בתום שלב זה היינו כבר מסופקים. כעיקרית הזמנתי כתף בקר בפרוסות רכות ונימוחות כל כך, שכמעט סירבתי לעבור לקינוח. כן ירבו מקומות כשרים, שיוצרים חוויות טעימות ונעימות
מסעדה: השובך
הגענו אל "השובך" בשעת ערב מוקדמת, המקום המה ולא בציפורים... השובך היא מסעדה ישראלית ייחודית בעיצובה, שמגישה אוכל כשר ומגוון ולה תפריט המשלב עממיות עם הקפדה יתרה על איכות, טעם ורוחב לב בצלחת.

את פנינו קיבלה בחן רב אילנה, "יונת" הבית של "השובך", שמיד דאגה להושיבנו בפינה צדדית ונעימה לצד שולחן ארוך. בתחילה תהינו מה פשר השולחן הגדול כל-כך עבור זוג סועדים צנוע כל-כך, אך עוד לפני שהספקנו להעלות רעיונות מקוריים למהותו, מילאו את השולחן הגדול תריסר סלטים מובחרים מן התפריט, החל בחומוס גרגירים נפלא (16 ₪), שגרגיריו החמים עשויים בדיוק במידה הנכונה, דרך סלט ביצים (10 ₪) וכלה בסחוג ירוק תוצרת בית, מהמצטיינים שידענו.

בתום שלב זה של הארוחה, שאמור היה רק לפתוח את קיבותינו ולהכיננו אל הדבר האמיתי, כבר היינו מסופקים. די היה לנו לטעום מן הממולאים של אסתריקה בכדי להבין כי היא מנצחת על שירת "השובך" בכבוד רב.

הכרוב הממולא (16 ₪) מצויין ואין כמותו - אינו מתפרק ומילויו העדין, המשלב בשר ואורז בטיבול מצוין, הוא מעט פיקנטי והדגים לי שממש כמו באהבה, לא משערים את איכותו עד שלא טועמים ממנו.

הדפס כתבה שלח לחבר
7103 מסעדות במאגר
”  “ על